Detektor kovů Fisher F11

Detektor kovů Fisher F11

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 15.8.2013 08:24

Ahoj, má tu někdo taky tento typ detektoru? Popřípadě nějaké postřehy či kritiku? Kupoval jsem si ho před půl rokem jako úplný začátečník. Sonda je maličká, ale tím pádem mi dost přesně lokalizuje předmět. 2 heller bez problému kolem 25cm. Na displeji je i ukazatel, jak hluboko předmět je.

Jediné, co mi na něm vadí je to, že pokud najdu velký kus železa, např. hloubce 40 cm (železo mám odfiltrované), ukazuje mi to vysoký tón a relativně malou hloubku. Až po odkopání kráteru zjistím, že že je to kus oceli :-D Ale i to se dá odposlouchat a poznat.

Budu rád za další zkušenosti.

.

Hele já ten detektor mnm

A jak jsi s ním spokojen?

No celkem je dobrej ale nejspíš jsem mněl nějakou výrobní vadu takže mi po měsíci přestal fungovat :,-( ale jinak byl super :-)

Ahoj hledatore sF11 chodim momentálňe prakticky denně a dá se to naposlouchat.ze začátku jsem taky kopal ty rezavé železa. prostě ty kovane rezavé pásoviny a oka řetězů se tak tváří.nesmiš se na to dívat jen z jednoho úhlu.prejížděj to i v jinych směrech a pokud si nejsi jisty stačí jednoduše přepnout na artefakt nekolikrat znovu prejed a slyšíš hned jestli to skáče do železa.Přepneš znovu na jewerly a jdes dal.kdyz to místo neni nejak extra zamořene bordelem a nepiska to co 10cm tak to nechavam na artefakt pořad.a používej pinpoint jednoduše drž zmacnute tlačítko a pomalu posouvej sondu nad místem nálezu jednoduše tím zjistíš jak je to asi velké pokud to bude maly predmet muzes zkusit kopnout ale pokud to bude hodne roztahane a ne hluboko je jasne ze je to nejaky velky kus železa,vetsinou nejake ulomky se zemedelske techniky kusy pluhu pásoviny řetězy a pod. Pokud nemáš v plánu stát se pravidelným zásobovačem sběrných surovin tak nekopej a jdi dal a kopej jen to co bude opravdu barva.ikdyz těch skrčenych alobal, víček od kořalky apod. Bude taky nejspíš dost ;-) :- :-D

Zdravím tě, děkuji za komentář. Po dlouhé době mám na hledání opět čas. Za tu dobu jsem si detektor již naposlouchal a s přesností poznám, co to může být. Nyní mě již limituje jen samotný nižší výkon detektoru. :-)

Jj je to tak do začátku už jsem ho poslal do světa a pořídil equinox 600 občas jdu místa co jsem měl s Fisherem několikrát prochozene a nox vždycky něco vyčmucha :-P

dobrý vespolek všem,chtěl bych se zeptat něco o F11 a to jak jste spokojení s pruměrem 18 cm cívky?není to příliš málo?případně nevite o jiným detektoru v přibližné ceně a výkonu?už bych chtěl s přítelkyní něco lovit ale zatím se dost rozhodujem o typu .Něco kolem 6-7tisíc kč,aby dohledala minci i v hloubce 30cm a taky aby to mělo pořádnou cívku aby jsme vubec něco ze země vytáhli.průměr 18 cm se mi zdá fakt příliš málo.Vaše názory? děkuji za jakoukoliv odpověd...

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru