Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil speedy 10.6.2010 20:42

Nazdar Charlie,já jsem z Modřic,tak se klidně ozvi,mail DrUzhell@centrum.cz nebo pisni na 603507164,můžem se donluvit,už trajdám 4roky ;-)

Bojiště má obrovskou rozlohu. Každopádně se tam chodí, alle je to důkladně vyčištěné. Jsou jiná místa kde najdeš rozhodně víc a je to zajímavější. Kule najdeš kdekoliv :-D

Zdravím - hlásí se Tvarožná pokud bude čas tak bych taky někam společně vyrazil.

Brno zdraví Tvarožnou ;-)

Ahoj klidně napište a můžeme jít :-) chodím tak dvakrát do týdne. Pokud je nálada tak i víckrát. Rád poznám nové tváře. Tommbrno@seznam.cz :-D

Na to, že Brno je druhý největší město (doufám, že ještě pořád), tak je to tady nějaký mrtvý. Co takhle něco společnýho, většího ? Sníh už snad bude pomalu, ale jistě mizet. Co vy na to ?

Bydlím kousek od Brna. Rád se přidám.

Tak super, čau. Doufám, že Tom taky neodmítne. Tak ještě někdo ? Ať něco spácháme. Prej že víc detektorů, víc ví... ;-)

jsem taky z okolí brna rád se přidám : Hrušovany u Brna

Čau do Hrušovan. Máš tam kolegu, v Hrušovanech. ;-)

Jakmile to začne slízat, tak něco vymyslíme. Doufám, že už to nebude dlouho trvat. Přepovědi jsou příznivý. Doufám. :-)

No včera jsem si plánoval jak dnes půjdu aspoň chvilku zkusit jedem lesík tady u nás. Když jsem ale ráno viděl to bílo tak jsem byl pěkně n...j. Už aby ten sníh slezl. :-/

Měl jsem to taky v plánu. Místo toho jsem šel s dětma sáňkovat, ale toho sněhu bylo tolik, že to ani nejezdilo. :-D

Tak to sáňkování byla asi jediná rozumná věc, já musel včera na silnice a žádná sranda to nebyla, jo jak to půjde a bude čas tak se rád přidám, mám nový safari a potřebuju ho otestovat v terénu,to by jste pře- demnou měli slušný náskok :,-(

Taky sem trochen přezbrojil tak se uvidí strach z novátora neměj dostaneš se do toho.
:-D

Já su pro jakoukoliv ostudu :-) Takže pokud bude čas, tak rád zajedu kamkoliv :-) Mám taky hodně míst, který jsem ještě nenavštívil a chtěl bych se tam kouknout :-) :-D

Je fakt že na Brno to tu moc nežije :-( asi je to tím, že ti co chodí v Brně se většinou bojí a chodí v nějakém utajení či co ;-) Já nerad chodím sám. Nejen že podelit se o radost z nálezů je super tak i v případě nějakých problémů se to táhne lépe ve více lidech :-) Sezóna nám pomalu začíná a myslím, že je čas na to se domlouvat

Zdar. Díky za podporu. Venku nad nulou, sníh taje. Myslím, že to už nebude dlouho trvat. Vymysleme něco a aspoň se trochu poznáme. :-)

http://www.novinky.cz/domaci/294176-nynejsi-privaly-snehu-jsou-v-letosni-zime-posledni-v-tydnu-bude-az-10-stupnu.html
Hurá, hurá. Tak že by už.... 8-)

pokud vím tak tady po té nadílce bude pořádný mokro aji v lese, počítám že to budeme muset 14 dní vydržet, minimálně :,-(

Dobrý boty a jdem na to. V lese se to mokro dá zvládnout. Je to lepší než 20 čísel sněhu. ;-)

nebo dvacet čísel bahna

Pesimista vidí 20 čísel bahna, optimista to, co je v něm, nebo pod ním ;-)

A mrcasník v tom vidí 10kg.boty 5kg.kopátko 3kg.cívku aspoň
půjde to zimní tukové zateplení u pupku trochen do kopru.Bo bych v létě nerad dělal bojku někde u moře. ;-)

Já jsem takhle chodil nedávno, že jsem měl kanady obalené bahnem a byl to docela záhul. Lepší chodit někde v trávě a pole nechat až na to budou trochu podmínky.

To je jasný, pole ještě nějakej čas nepůjdou.

To jo. Já ho zkusil protože se mě zdálo trochu přimrzlo, ale nebylo to zas tolik. Byl jsem párkrát v lese. Sice nálezy žádný, ale vycházky to byly luxusní.

Nejsu nijak rozmazlenej takže jsem na poli byl už asi pětkrát :-) Na začátek sezóny super výsledek 10ag :-) Počítám s tím že jestli to takto bude tak valím v úterý na pole. A jestli se povede tak ve čtvrtek na jih :-) mám tam pár míst kam se chci dostat po zimě jako první. Jinak v lese jsem byl asi 7krát.
Už ať to je dole :-) :-P

Taky sem byl poblíž B.na poli. Sem nestih dojet k pumpě, ale bylo to dobrý, pěkný pole.Evidentně sem tam byl taky první, nebylo kopáno a podobně. :-O

Tak lokalita je jasná. Pojedem někam k Čáslavi. Na voplátku. :-D

Tady je to co je tam u Vás.... na poli.... klíďo, stavte se, proberem nějaký lidi.... :-P

Napřed to tam všechno vyberem a pak to proberem. :-D

Zatraceně.... to je ale ... dyk jo, něco Vám zakopu, na vybírání sou tu jiný šimpanzové.

Mrca.... co ? Já teda nejsem vůbec žádnej cimprlich ale nee. Já jsem už bójka asi tak 25 let a dobrý. Když nejsou vlny.

Nevím toto pojmenování používám přibližně 13let jestli je to slovo nevhodné tak se omluvuju všem.Pravda sem zde novátor.Ony ty zimní kg sou cétit hlavně na jaře při baletu na políčku v jarní orbě ;-)

Nic, dobrý. Je to pro mně takový nelibozvučný.
Nejlepší je si svou váhu - nadváhu udržovat furt. To tě potom nic nepřekvapí. A já vím o čem mluvím. :-D

Jo tu sem udržoval před 15rokama cca.na 125kg a to už bylo moc do schodů sem fuňel jak vepř.Sem rád že su Do-Cent trochu pod jatečním metrákem i když podle hader už budu asi ten Cent.Nu což pokud chutná papaní a pivko tak se není čemu divit. :-P

Tak hned jdu šudovat mapy kolem Čáslavi teda :-) Ale je fakt že znám i mmohem bližší lokality :-D ;-)

To já taky. Ale klidně, když mě to hovadsky nerozharabete přímo u baráku, což je prasečina, svoboda pohybu nesvoboda pohybu, tak jakkoliv cokoliv, až na archeo, tam nee, zbytek jako nic. Tedy ovšem až na zahrádky kámošú co o nich mám ánunk. To je pro mě taky ekhlhaft. Asi pro ty morální omezení furt němůžu nic pořádnýho najít.... tak se asi přicucnu na nováčky a budu somrovat lokality, prej dobrej styl a nese. :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru