Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil speedy 10.6.2010 20:42

nebo ještě taky můžu kohokoliv nabrat po cestě - jedu z ulice kounicova

V pohodě já su místní.Tak uvidím kdo tam bude. :-O

tak už jsem z hokny doma, kde je ta zastávka, přijel bych autem, vim kde je hotel myslivna

Je to ulice Žebětínská kdo pojede autem tak ať se drží info značek restaurace Montana tam je i parkoviště zaparkovat a kousek navrchu je dlouhej 8poschoďovej panelák tak zastávka je před ním.

tak snad to najdu a budu tam



Když se optáš na Montánu tak tě lidi navedou z jakýho koliv směru furt po hlavní je to přibližně v půlce sídliště.Mapy CZ či systém Gde Pi.. Su pomůže. ;-)

tak v 11 jsem tam,píkové maskáče

já se musím omluvit. něco mě do toho vlezlo. snad příště :-/

Myslím že celkem pohodová prochajda ne?A doufám že si cestou k autu jěště nějaký kolco přidal. ;-)

OK v 11 su tam UK maskáče.

tak ja jsem spíš nabral směr auto , tak to byla taková rychlochůze :-P nic už nepadlo, čau a dík za suprovou sobotu po té zimě to byla paráda ne?

No a jak vám to dopadlo celkově ? Podařilo se něco zajímavýho ?

Jasně že paráda.Trošku testnutej detík a gut luftovačka.

Celkem gut II WW borčus,nějaký kolca knoflíky ap.

To Jackart: padlo vám včera něco cestou domů, já byl dneska pokračovat v testování ale samí krejcary a hodně děr. :-D

Pak už jenom borčus na rychlíka. :-/

Já byl dnes 4ag a nějaké serepetičky padli :-)

KURŇA kde ty ag furt rostou, asi chodím blbým směrem :,-(

Von je ten Metkyks strašně podezřelej :-D Byl jsem s ním ve středu a von najde něco i na místě, kde regulérně vůbec nic není. Já bych mu zakázal hledat 8-) Jestli budou chodit takovýhle, tak na ostatní nic nezůstane :-D Ale aby to nevypadalo, že jsem úplná svině, tak od tebe koupím detektor. Třeba za dva litry... :-D

ze by to byl tygl :-D asi toho má plný kapsy , jak jde tak trousí a zpátky to zase zbírá :-P

Je to tygl. :-D To mně nenapadlo ;-) Zkonzultuju to se svým malým synem. Ten tomu rozumí :-D

hele brňáci, asi budu muset jet osobně-služebně do Cítova ,je to u Mělnika a mám plán, vezu tam motorku na přestavbu a pokud se domluvím s borcem tak to bude trvat celý den, můžem toho využít a jet si tam zalovit,- Říp je na dohled-,mám v tranzitu 5 míst, pokud bude zájem můžem vyrazit ráno a pak na to máme celý den, večer jsme u mamin. Nějaké návrhy? Vše je to předběžné a v jednání, ještě bych to upřesnil.

ale spíš to vidím na dva dny, takže 2 dny lovu - nehlaste se všichni :-D

Já budu rád když se dostanu někde poblíž.Tak at se daří pozdravuj prafotříka u toho pahorku. ;-)

To zní zajímavě. Máš nějak už daný jestli to bude víkend, nebo všední dny ?

tak zatím to moc dobře nevypadá borec to dřív jak za 3 dny nezvládne ,ale neklesejme na mysli :-D. Jinak pokud víte o zajímavé lokalitě, tak ten tranzit je k mání, vše záleží na domluvě a můžeme vyrazit.

No já si Agéčka teda rozhodně neházím pod nohy :-) Su rád za každej šušeň co najdu :-) Zítra asi někam vyrazím a uvidím jestli něco padne. Má byt zase kosa

To Matkyks: tak co padlo ti včera něco nebo ses uložil k zimnímu spánku ;-)

Tak hele, ta nabídka s tranzitem je zajímavá. Pojďme teda vyřešit, jestli jo, nebo ne a na co. Jestli to bude válka, nebo něco kulatějšího mírovějšího. Že by jsme zajeli někam ke konkurenci zkontrolovat, jestli to hledání neflákaj a mají to poctivě vyhledaný. :-D

Taky bych se přidal i když rosničkáři prorokujou jakousi kosu.Tak uvidíme o vejkendu bych se přidal. ;-)

Však ono to nemusí být nutně teď. Jsem se podíval za okno, tak tam poletuje něco bílýho. Sakra. Ale už to má být poslední záchvěv zimy.

tak já jsem pro, o víkendu má být ještě tuho,ale na neděli už hlásají oteplení , co takhle něco spáchat příští víkend nebo i tuhle neděli , jsem spíš pro něco mírovího- válku asi ne, i když na tu stejně narazíš všude,. má někdo nějaký návrh a nebo dáme něco podle mapy? Vzhůru na lov :-D

Prubl bych pola na jihu aj když bude trochu mrznout tak to nebude aspoň tak blátivé.Nechám to na vás kdy a kam. o:-)

To je myslím slovo do pranice ;-)

tak zkusme dát nějaký návrhy, ale to spíš na mejl jarekkalab@centrum.cz ,aby nás tam potom nebyl autobus :-D

Matkyks tady nadhazoval Pasohlávky, ale nevím jestli to tam není celý nějaký zakázaný

Obávám se, že tam by jsme fungovali jako červenej hadr na býka. Tam to je hodně kontroverzní a tipuju, že místní tam jsou na nějaký chození po poli alergičtí. :-/
Mám dobrý zkušenosti z Vyškovska. Polí hodně, nálezy obstojný a zajímavá historie. ;-)
Potažmo celá ta Drahanská vrchovina. A navíc tam je fakt pěkně. :-)

tak to je je taky jedna možnost, fajn čím víc návrhů tim líp 8-)

Zdraec,okolí Vyškova je v poho,jsem pro,pokud by to nebyl problém,přidáme se i s kolegou.
Ostatně dorazit můžeme kamkoliv :-)

tak vidím že vás většina chce jet na vyškov, kdo má zájem písnite mě na jarekkalab@centrum.cz domluvíme se tam. lovu zdar :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru