Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil speedy 10.6.2010 20:42

Zdraec borci kde bych našel nějakej seznam kam se nesmí abych se vivaroval problémům?
Záčínám a nic moc nevim :-/

To: Smolar brouzdej po internetru, tam najdeš co potřebuješ, zadej si archeo naleziště a čti, nesmíš na hrady , ale nikde už se nedočteš jak daleko od hradu můžeš(nemůžeš) hledat, dále chráněné přírodní lokality, kulturní památky, pietní místa atd.prostě na internetu najdeš vše :-D ať to pípá

tak co přidá se někdo o víkendu,nejspíš v sobotu, směr Vyškov

Ač jsem to bral za hotovou věc, tak to vypadá, že budu mít auto pořád ještě v nemocnici aut. Takže v téhle chvíli plně nevím. :-/

třeba do pátku něco vymyslíme ;-)

V sobotu se přidám upřesnění meilem ne. 8-)

jasně večer ti písnu :-D

hele Mate1 pokud máš zájem v sobotu razíme na vyškovsko, jestli chce tak se spoj s Jackartem on tě veme v brně, sraz je na rohlence čus 8-)

Jackart - napsal jsem ti mail ohledně zítřka..

Jasně už tam máš odpověď. ;-)

ty už taky

Tak co chlapáci nachystaní?Počasíčko je gůt hlavně že ten větrovec už není. :-D

Jasně a v 9:30 na značkách. 8-)

nachystaní 8-)

v 10 jsem tam :-D

Tak celkem gut luftovačka na ufachčení suchého mlasku jak dělaná,musel sem to spláchnout zlatým mokem. :-P o:-)

Bylo to dobrý, ale dalo by se to shrnout písní : čekááám na signál a ten nepřicházíííí... :-D

hele nemůžu za to, že tam nebylo pokryti signálem :-P :-D

Tak už jsem se snad dostal ze všeho blbého co mě bylo (průjem,zvracení,horečka, zimnice a další jiné parádní sračky ). Teď už tu budu zase častěji :-) ;-)

jsem si říkal, jestli jsi začal chodit na ryby, nebo co... ;-)

to bílé svinstvo padá mi za limec, v jednom kuse furt prosinec :,-(

http://www.novinky.cz/domaci/296302-prichazi-astronomicke-jaro-pocasi-je-ale-proti.html
To jsou poslední záchvěvy. A řeknem si to v létě. Pamatuju si úplně přesně, jak jsem byl nasranej loni v červenci, kdy každý kopnutí do země znamenalo litr potu. :-)

Tak tento záchvěv mě bude ještě stát pár kačáků bo asi dávaj něco gratis v trajfu.Než stát na pořadovej lupeň na trajf tak sem odešel do blízkého hostince.No Poutník je :-P

Jj bylo to zážitkové, ale stačilo. Nikomu nepřeji takovéto zážitky. Ryb mám doma několik akvárek takže ne díky :-) Počasí je v řiti. Jediné pozitivní je to, že to byzo sleze a pak už nás snad čeká jen to nej.

si piš nebýt té břečky, tak je venku krásně teplo, leze to dolů tak rychle ,že zítra nebudem vědět jak vypadá sníh 8-)

tak na blanensku byl nalezen poklad ( asi detektorem ) značné hodnoty, borce chytli a teď je místo 10% odměny čeká trest, neumím si to vysvětlit, buď se všude camrali a někdo je práskl a nebo při dělení někdo dostal míň :-D tak jako tak jsou v řiti, mě se poklady vyhýbají tak jsem v klidu :,-(

A to je to Blansko tak blízko. Sakra. 8-)

No co jsem slyšel tak to jeden napráskal toho druhýho :-( prostě zmetek. Kamoš teď kopnul už podruhé během půl roku depot Pražáků a ani se nedivím že o tom moc nemluví.
Prostě jsou lidi co si zalouží na holou ;-)

A to se říká že Blanensko je mrtvý. Že tam toho moc není

Blanensko je už teď rozhodně mrtvý. Už tam nic nezůstalo :-/

Blansko mám obchozený celkem slušně. A upřímně říkám, že Blansko a okolí je mrtvý. Nenašel jsem víceméně nic, co by stálo za řeč, nějaké měďáky a knoflíky, ale když zajdu tak po 4 hodinách (což je můj obvyklý hledací čas) přinesu v průměru tři mince a pár knoflíků... O kvalitě mincí se nedá moc diskutovat :/

Když si chci zahledat, zajedu si pod brno na jih...

to přece nemužeš říct o žadné lokalitě toto.

V rámci hledačského pohledu asi všichni pochopí jak to bylo myšleno. Samozřejmě že člověk neobchodí všechno, centimetr po centimetru, to s tebou souhlasím.
Ale bylo to myšleno tak, že charakter nálezů oproti ostatním lokalitám není úplně ke skákání radostí. Proto vyrážím poněkud dál, abych alespoň ukojil svoji touhu a radost z hledání.

No dneska na Primě v Krimi plus má být nějaká obsáhlejší reportáž a mají i ukázat o co se konkrétně jednalo. Tak se asi večer budeme kochat 8-)

http://brnensky.denik.cz/zlociny-a-soudy/zatajeny-poklad-dzban-plny-stribrnych-minci-za-milion-korun-20130321.html
Toho asi nebylo úplně málo. To vypadá na škodu větší, než malou.
Nejlepší je ta lokalizace místa, to si tam PČR může teď udělat služebnu a sbírat plusový body.

noooo tak podle fotek asi slušnej oddíl :-P to si synek měl dávat většího majzla.

No nalijeme si čistou pravdu. Jak říkali v televizi na Primě, že nálezce mohl dostat odměnu několik melcků, tak to je super kec :-) Bylo tam přes 6kg Ag mincí prý i nějaký zlatý. Každopádně nálezce by dostal odměnu 10% z hodnoty materiálu. Tzn. zhruba 9tis. takže žádné melcky. Prostě zákon by se měl změnit především v tomto ohledu. Motivace není žádná a dopadá to přesně takto. Byl to ale kop co :-)

Ale ředitel mě příjemně překvapil. Bylo to v Události z regionu na ČT. Když tak se na to mrkni, jestli jsi to neviděl.

tak kop to byl snový,o tom žádná. nejvíc mám obavy z toho kolik těch mincí zustane v muzeu,stačilo se podívat na paní znalkyni jak se k nim tulí a mazlí se s nimi. žádný dokument kolik jich bylo asi že není,policie určo nepořídila foto všech. nechci přímo říci že je někdo ukradne,stačí je vyměnit za méně hodnotné kusy,to aby seděli počty a obohatit třeba něčí sbírku a své konto :,-(,neříkám že to tak bude,ale svádí to a to že jako hodně moc. :,-(

Ale paní (slečna) byla náhodou moc symptická a pěkná ;-) Jakože spolupráce s někým takovým musí být radost 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru