Detektor kovů C-Scope CS990XD

Ahoj Už nějaký čas hledám a zaujal me prístroj od C.Scope CS990XD,.

založil Elmara 13.2.2010 18:11

Já bych byl s hodnocením trochu opatrnější. On někdy maximální hloubkový dosah není vždy to nejlepší když při tom chybí kvalitní separace jako má 1220 a 990. Konkrétně na totálně zabordelovaných lokalitách droboučkým železným šrotem jako jsou lágry a pláže. Tam lépe separuje bezpohybový stroj neboť kvalitních pohybových digitálních mašin které perfektně separují a nepotlačují i barvu v blízkosti železných zlomků je na trhu pramálo. ;-)

Pokud tomu okomentovat tak dosah je průměrný. Jak u 1220R tak u 990XD jde především o separaci. Ta je neuvěřitelná. Prostě to není detektor pro každého. 8-)

Zdá se že u 1220XD C.Scope na dosahu výrazně přidal. Testy budou někde na jaře a detektory mezi sebou porovnáme. ;-)

díky.myslel jsem si to že ta 990ka a 1220ka uměj separovat tak jako žádnej druhej.už mě ty velký hřeby a volský podkovy lezou krkem jeden s techlechto dvou pristroju by me mohl techto problemu zbavit diky.

Pokud jsi zkušenější hledač byla by 1220XD zajímavá volba. Určitě bych detektro přijel otestovat. Uděláš si představu a porovnáš třeba s detektorem který sám používáš :-)

Osobně vlastním 1220XD a pokud máte čas si ho naposlouchat a chodíte pomalu najdete opravdu nádherné věci. Osobně chodím na all metal s vyšťavenou citlivostí, rozlišuji pouze sluchem, dá to nějaký čas ale výsledek stojí za to. Jen dosah by mohl být větší ale na pole to stačí.

Azaz , ty budeš mít určitě starý šedý model nejspíš 1220 XDP jako mám já s 25 cm cívkou .Tahle staronová 1220 XD v černé barvě má 8 palcovou cívku a nový nebo upravený obvod groundu . Dle Marka jde hlouběji a netrpí na nutnost častého dolaďování jako stará verze.Prostě odmačneš Retune a ani při přizvednutí sondy v lokalitách s problematickým složením půdy nepípne.Asi tam mázli do obvodu lepší autoground. ;-)

Tak jsem si včera tu 990ku tady objednal.Moc se těším a doufám,že jsem udělal(hlavně oproti Garrettu 150),dobře.Přeju všem hodně pípání ;-)

Je docela dobrý,jen ten dosah mě trošku mrzí.Náboj pro špagina,v 10 centimetrech je pro něj dost složitá záležitost.I když se můžu plést,měljsem ho dneska venku poprvé.Co,třeba,Elmara,neporadil by? ;-)

zdravím

taky se mi hodně zamlouvá 990ka, ale pořád mám obavu jak je to s dosahem...

10cm náboj je asi málo... :-O

No to jsem byl s ním první den.Je to opravdu o nastavení.Ten dosah opravdu nijak závratný není,ale mince a jiné podobné věci v běžné hloubce vezme.Je velice citlivý a přesný.Hloubka,třeba asi 5-6 cm není nic moc,ale ten naprosto zdevastovaný dětský prstýnek s obroučkou pár desetin mm sebral naprosto neomylně a přesně.Já jsem zatím spokojený a uvidím dál.A bezpohybový pípák je bezva.Zatím ahoj ;-)

Kdyby měla 990tka dosah 25-30 cm,tak by nebyla za tahle prachy.Jinak se uvádí v recenzích, dosah na běžnou minci asi 15 cm.

už to tu bylo mnohokrát, během snad tří let podle diskuzí, který , že detík...buď 990ku nebo CS3MX, jsem začátečník a hlava mi už jde ze čtení kolem....čím víc čtu, tím víc si mě získává CS3ka... ale zas to úžasné video s 990kou(děkuji za tento web a testy)...jen by mě zajímalo jak moc se změnila od roku 2008, nebo kdy, že byla uvedena na trh :,-(

Tak na to ti snad odpoví porovnaní analogových detektorů, které vyjde tento týden na Lovci pokladu. :-)

Na 770 tu není téma, ale 990 by měla být podobná.

http://www.youtube.com/watch?v=rIbsKENY0II

Dosah 34 cm na zlatý prsten - není to podvod??? Vypadá to autenticky, ale není vidět, jestli mu tam někdo zezadu nemáchá něčím jiným...

Pokud budeš kopat každé zhoupnutí tresholdu, tak možná ano. Praktický dosah u takového prstýnku pokud bude ležet na plocho je cca 15 až 20cm. Víc určitě ne :-)

No, na pláži bych asi každé zhoupnutí kopal, tam se takové prsteny dají očekávat. Jinde bych to asi kvůli hromadě bordelu nedělal:)

Já bych to nedělal ani na pláži. Prostě je to blbost, je to dobrý začátečnický detektor. O dosahu 34 cm si mohou nechat zdát mnohdy i ty nejlepší detektory na trhu. :-D

ahoj-dotaz pro Elmara:nevim jakej detík si koupit jestli 990ku nebo cs3mx?pomuze mi prosim nekdo?budu chodit spise pole ,louka,les.diky vsem za rady ... :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky