ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ A DETÍK

Vaše praxe :-O

v kategorii Lokality, založil cabraka 28.7.2010 20:08

Hledá někdo v okolí Třebenic,Vlastislavy,Milešovky atd??? A jak úspěšně . 8-)

zdravim hele nemohl sem prehlednout diskusi jelikož sem z libochovic a od třebenic je to kousek a hledal sem v okolí, jen ten čedič to je problem ! jinak lokalit mraky hledaní v poho ! 8-)

Na Středohoří čučím hodně často při svých pojížďkách. Láká mně a nejen jako hledače............

Příroda je nádherná ovšem zamlada byli lesy krásně čisté dnes je to krutě zarostlé a běhat z detíkem po lese je někdy hrůza.Kopce jsou zase téměř samý čedič takže se člověk trochu z detíkem pere , ale taky to jde. 8-)

V Českém středohoří jsem hledal když jsem měl Prizmu.Co jsem si koupil Cortéze tak raději hledám mimo středohoří.Problém mi dělá čedič,který nechce Cortéz akceptovat.Jinak jsou tam velice zajímavé lokality.

Tak tam budu snad s golden maskem hledat sám ještě že ho mám, s cibolkou byl větší problém ,ale co jsem si dodělal manualní odladění tak to jde taky. :-O

No mně lákají ty sopky. Ale až se tam vydám, beru detík s sebou. Géčku prej čedič nevadí, tak uvidím.

Hledal jsem v lese pod malým hrádkem a šlo to v pohodě s GM2 jen to moc nešťavit a často přelaďovat. :-D

Já jsem si právě koupil GM3 a hodlám to tam prohledávat taky. Začnu kolem Třebenic :D

No věřte , že na některejch kopcích ve středohoří je to na hraně i pro pulzák ;-) Pokud má někdo zájem tak chystáme malé předvádění ve středohoří za 14 dní. Termín a místo ještě upřesníme. Předvedeme jak a čím se dá na ostrém čediči hledat 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru