Českobudějovicko

Má někdo chuť vyrazit společně ? Vyrážím skoro každý den. Není problém i na více dní.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil base1 9.5.2015 14:00

Zdar,rád bych vyrazil jsem taky z čb. ;-)

zdar.taky bych razil..ja jsem od cb

Tak napiš domluvíme se tomas.dudek1@seznam.cz

tak bylo rozhodnuto, že se stěhuji k Budějicím :) Kdo je z Budějic a cítí se při hledání sám? :-D :-D Napište, určitě se dohodneme. Hledám kolegu pro dlouhodobější spolupráci, ať si aspoň pokecáme, když už nic nenajdem :-P

Zdar mám zájem o spolupráci a společné hledání. pokud máš zájem dej vědět.775331580

Můžem to prubnout teď o Velikonoce, kdyžtak volej 736 466 489. Nebo kdykoliv jindy :)

Zdravím , jsem z CB a také bych rád pokecal o hledání a jsem pro společně vyrazit.

Zdravím, pokud by měl někdo volno a chtěl si zahledat, rád se přidám a něco se přiučím :)

Někdo aktivní na jihu ? 8-)

V Srpnu tam razim na dovcu,samo s detikem.Razim na valku,takze kdyby nekdo chtel :-D ;-)

Pohlídám si tě,neboj 8-) 8-) 8-) :-D

Ses tam mistni ju? :-O :-) :-) :-)

Jo,jo :-D :-D

Tak to by jsme mohli neco podniknout ne? ;-)

Pokud by to vyšlo, tak bych se taky rád přidal :-D

Jasny,se jeste dohodnem ;-)

Ahoj hledám kolegu(y) hledače,kteří by byly ochotni mě zasvětit do hledání a případně i poradit s čím si nebudu vědět rady.Jsem z Českých Budějovic.Děkuju všem co se ozvou

V čb občas chodíme, studujeme zde. Ovšem nevíme kam, pár lokalit jsem si vytipoval ale všude zaseto. Nakonec to dopadlo tak, že jsme místo hledání s detektorem hledali nezaseté pole a moc úspěšní jsme nebyli :-(

Kdyby měl někdo chuť společně vyrazit, napište mi. Samotného mě to tolik nebaví, ve dvou člověk alespoň pokecá, když je blbý den a nic nepadá...

A když padá a vemeš někoho sebou,tak tam za chvilku nemáš nic,vyberou ti to druzí.

je to o lidech. Ano, jednou jsem narazil na kluka, s kterým jsme našli moc pěkné místo a pak to tam celé ještě raději sám rozoral a se mnou hned přerušil jakoukoliv komunikaci. Pak ale zase mám přátele, s kterými jsme dali pěkné hledačky a vzájemně si ty nálezy přejeme. Ono hledání ve dvou má i tu výhodu, že když se něco podělá - a pokud nechodíte jen pole, tak víte, že hledání není 100% bezpečné, tak je fajn nebýt v tu chvíli sám. Ale chápu, že někteří prostě musí chodit sami, aby když něco najdou, tak to bylo pouze a jedině jejich. Ono to ale platí i naopak - ve dvou se toho prochodí víc a rychleji se ty dobrá místa najdou, jako v příkladu výše - zrovna to místo bychom možná, kdybychom šli každý sám, přešli...Je to prostě o lidech...

je to o lidech. Ano, jednou jsem narazil na kluka, s kterým jsme našli moc pěkné místo a pak to tam celé ještě raději sám rozoral a se mnou hned přerušil jakoukoliv komunikaci. Pak ale zase mám přátele, s kterými jsme dali pěkné hledačky a vzájemně si ty nálezy přejeme. Ono hledání ve dvou má i tu výhodu, že když se něco podělá - a pokud nechodíte jen pole, tak víte, že hledání není 100% bezpečné, tak je fajn nebýt v tu chvíli sám. Ale chápu, že někteří prostě musí chodit sami, aby když něco najdou, tak to bylo pouze a jedině jejich. Ono to ale platí i naopak - ve dvou se toho prochodí víc a rychleji se ty dobrá místa najdou, jako v příkladu výše - zrovna to místo bychom možná, kdybychom šli každý sám, přešli...Je to prostě o lidech...

Ahoj hledači. Je mezi Vámi někdo z Budějc a okolí kdo by se chtěl vydat do neprobádaných končin ve dvou ? Optimista se smyslem pro humor a nebojí se vlků a medvědů jako já ;-) :-) . Je mi už 50 a jsem snadná kořist :-P .

Ahoj a odkud z Budějc přesněji jsi?Jsem Budějčák a rád bych někam vyrazil,nejlépe ve dvou.Když budeš chtít,napiš.Pavel

Ahoj!Je mi 36 a jsem z Adamova u Budejovic a taky bych rad s nekym obcas zasel,beru to jako konicka takze nejsem zlatokop co by chtel zbohatnout,mam tu par tipu na mista,ale ted kdyz bude snih tak bych sel spis nekam do lesa,tak kdybys mel zajem tak napis zpravu a muzem se domluvit.Lukas

Šel bych s někým ČB+60km. Na nic se nespecializuji, mám to jako relax.

Ahoj,ty jsi přímo z ČB? A s jakým detíkem chodíš? Pavel

Jsem z vodnan kdy bysi měl zájem 722965661 romankus@seznam.cz

Z Plzeňské. Mám to v podlince - Deus2, asi rok. Umí kreslit křivku, dost to pomáhá.
Nicméně - znáš to, stejně najdeš prd. Rád bych vyrazil ještě s někým, ať je trochu zábava. Rekreačně, nejsem žádný zapálený lovec, co musí furt někam vyrážet :-)

ja sem z vodnan nemaš chut tim směrem

romankus@seznam.cz

Kdyby měl někdo zájem, založil jsem si tento e-mail: budw@email.cz

Zdar jsem kousek od cb jestli nekdo chce partaka

Já zvodnan podávat si ztoho kraje Budějovice mužem vyrazit romankus@seznam.cz 722965661

blackmoon0@seznam.cz kdo by chtelvyrazit cb plus trebon okoli napiste chodim kazdou nedeli dopo

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru