Chrudim a okolí

Ahojky kolegové, můžete mě prosím do začátku poradit kde v okolí Chrudimi by se dalo trošku pohledat něco z války?, zkoušel jsem jen tak náhodně při dnešním sluníčku pole v okolí ale nic, tudy asi germáni moc neutíkali...moc děkuju za každou informaci,dík Desy. :-) :-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil desy 30.3.2011 19:18

V Chrudimi a širokém okolí se nedá hledat vůbec nikde. Nikde nic není, nebylo a nebude. Jezdi hledat ke Kolínu, k Havlíčkovu Brodu, k Trutnovu nebo na moravu.
Zdraví Tě Mlezivour z Chrudimi o:-)

Ahoj, moc děkuju za info, vím že směrem na Havl. Brod je toho je celkem hodně, mám kámoše u Jihlavi, je to válkař a nepamatuju že by se kdy vrátil s prázdnou... :-)
Pravda je jak říkáš, Chrudim je vcelku mrtvá...občas nějaký groš ale nestojí to za řeč.Měj se fajn a když kopneš něco zajímavého kdykoli písni.čauky Desy. ;-)

Čus kolem chrudimi stále nacházýme mince z1800 . 1700 . a 1500 st . Smnerem na Vestec. :-D

Čus, nechtěl bys někdy naplánovat společnou hledačku?
napiš mě na mail: desy.v@seznam.cz, mohli bychom společně kopnout. :-).čauky Desy.

Divil by ses. Germáni utíkali jako diví. Kousek od Podhůry se radši ani nekope.

Sice se nekope ale ,kdyz vrtame diry pro koliky na oplocenky tak nachazime munici a mesto to nechce dat vycistit ,je to hodne drahy a pyrotechnik nadava ze tam musi jezdit a to tam udelali rekreacni lesy kde se pohybuji hlavne deti

Ahoj.Heřmanů Městec, Bažantnice tam jak bývá pouť. Po valce tam byl lágr, ale nevím,nevím už to tam je asi pěkně vyluxovaný.

Ahoj zejtra jedu do Chrudimi nepůjde někdo hledat? Šel bych s váma ;-)

Dovolená v Seči od 9.7. do 15.7. takže až by někdo měl chuť společně zahledat... ;-)

Ahoj, Jsem z Chrudimi. Vestec a Slatinany - Rusáci ještě se dá něco najít ale bud opatrnej v okolí Monaka :D :-/
FB - Péťa Kaki
Můžem se domluvit :) :-P

Si ráno nejspíš vyrazim nahoru na kopečky, Má bejt dobře vidět, pokochat se výhledama. :-)

Ahoj, bydlím kousek od Chrudimi a rád bych občas s někým vyrazil zkusit štěstí.
Zn. Ve dvou se to lépe táhne :-)

Já bydlím ve Vestci a většinou chodím hledat kolem vestce. Zatím se mi nikdy nestalo že bych se vrátil z prázdnou :-) :-D

Ahoj kosak, neměl bys tip na nějakou louku v okolí Chrudimi, Pardubic ... pro úplného začátečníka? Chtěli bychom s dětmi najít nějakou tu starší minci.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru