Co detektory snesou a jak je po návratu čistíte?

Díval jsem se na příspěvek jednoho z kolegů, kde jsou fotky ze zimního hledání a detektor tam je od balata včetně displeje a tlačítek, v prvním okamžiku mě napadlo, že je po něm. Nedovedu si představit, jak to potom dával pryč. Chodím s Tesorem Vaquerem s obalem a nadávám si, když čudlíky zaprasím od blata a opatrně to potom doma čistím. Možná neznám jenom meze, kam až jde zajít. Možná že jdou některé detíky osprchovat (podvodní nemyslím) a je po problému, u svýho bych do toho asi nešel, má takové ty díry repráčku, to by byla pro něj konečná. Jak jim dáváte zabrat a jak to řešíte vy?

v kategorii Detektory - netříděné, založil Moravak 5.2.2016 07:41

Tak to mě napadlo taky, ale pak jsem si říkal, abych nevypadal jako nějakej sockahledač, kterej je přecitlivělej na svoje nářadíčko. Ok, nenechám vás v tom a taky přitvrdím stejným upgradem. Až mě někdo potká, bude čumět jako chleba z tašky, nu což.

Lehce sem na zeru přitvrdil jen u zdroje ,a přez původní obal mám maskáčový pouzdro ze staré pláštěnky . Ať to tak netrpí,když pokládám do mokra , či bahna . 8-)

Lehce sem na zeru přitvrdil jen u zdroje ,a přez původní obal mám maskáčový pouzdro ze staré pláštěnky . Ať to tak netrpí,když pokládám do mokra , či bahna . 8-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru