Co s vykopanym bordelem?

Tak ruku na srdce,kdo odnasi vsechen bordel z pole a lesa
Mam na mysli hlinikove folie a veskere veci co vykopete,nepocitam ornice...
proc to kopat,nekolikrat?
Nekdy odnesu z pole i pulku igelitky,kdyby se to zesipalo...
Nechci zas na podzim kopat stejnej bordel,ale fakt je ze jsem se to musel taky naucit
Vono se s tim tahat
Ale pak je to prijemne,kdyz kazdej druhej signal je treba neco pekneho..
Vsadil bych se ze vic jak pulka z vas co vykope z bordelu zas zahodi
:,-( :-P

v kategorii Nezařazené, založil Spaustolobig 5.5.2017 10:10

Měď do sběru,hliník dceři do školy do soutěže ve sběru hliníku(dcerka 3 roky první místo).
Jinak do kbelíku a na jaře sportovcům při sběru železa.
Radlice již netahám,mám málo batohů a záda v h...u. :-D

Nazdárek chlapi ! Dělám to úplně stejně jako nebet, když už jsem to vykopal, tak to tam přece nenechám. Kopat stejný bordel 20 krát za sezónu, to bych musel být úplný trotl. Mám ale kámoše, který to tam nechává, už jsme se mockrát kvůli tomu pohádali, je nepoučitelný a bohužel, kope už více než 30 let. Jinak opravdu dobrý chlap, ale zhádáme se, že bych ho nakopal do ryti. Pokaždé, když to zjistím, ho seřvu, zkazí mi den a nejraději bych ho na tom poli nechal a jel domů. Tož tak ! Noste to pryč, prosím, vždyť se podívejte okolo sebe, chudáci naše děti a vnoučci ! :,-( :,-( o:-) :-/

Tak to já tam nechávám skoro vše. Občas něco kopnu podruhé ale to neva. Těch krejcarů,patron,soc. mincí mám za ty roky plný zuby.Tuhle taktiku mrtvé země neuznávám,chudáci naše děti a vnoučci až si čuchnou k tomuhle koníčku a za víkend nebudou mít ani signál :,-( :,-( o:-) :-/

Kahuna-tebe teda nepochvalim :-P
Po nas sice zustane jen plast a hlinikove folie
Ja chci vsak na svem oblibenem poli najit neco pekneho,navic chodim rad v noci a to naopak tiche hledani je bezva,nechci se porad ohybat pro nejakej vyhozenej bordel
Je videt,ze jsi vlcak,honem honem at mam dalsi signal,,
Nic ve zlem...

V poho :-),ale stejně si myslím,že můj postup je lepší. Včera mi synovec poslal na fb fotku patrony,nález pro vetšinu z nás o ničem,ale měl radost,že tam něco je a,že to funguje. Tak je asi lepší to tam nechat,než to šoupnout do sběrny a mít na pár litrů benzínu. :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru