Což takhle METEORIT

Zdravím Vás,sleduju v tv pořad lovci meteoritů a tak by mě zajímalo jestli je tady někdo kdo má zkušenosti s tímto nálezem :-O

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil milan2310 16.3.2013 18:40

Ja jsem nasel neco 7x5cm a vubec nevim, co to je, vypada to jako nejaky usekly nepravidelny kamen, ale detektot mi rika, ze je to zelezo a je to hodne tezky... Vubevc si nevim rady. :,-( a kde sledujes ten porad?

nebude to letadlo :-P :-D

Meteorit má velmi nepravidelný tvar protože při průletu atmosférou se nataví a navíc má na sobě tavné ďolíky.Jestli máš useklý kámen jedná se zřejmě o vyvřelou látku která obsahuje kovy,myslím že se jedná o čedič ale nemužu posoudit neviděl jsem to.Když to vyfotíš tak ti na 70%řeknu jestli je to meteorit když to uvidím a budu si myslet že je to meteorit tak asi budeš muset zajít do nejaké labiny aby potvrdily pravost,je to lítání,sám je hledám a vím co to obnáší,Reknu ti že mít doma kousek kamene který je starší než samotná Země je něco vyjímečnýho a navíc hodnota je velmi vysoká. o:-)

Discovery Science: Muži meteoritů

Ano Discovery Science Muži meteoritů .Zajímavej pořad a hodně se človek v tomto pořadu dozví o hledání meteoritů.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru