Sondy pro detektory kovů C.Scope

Doplňkové sondy pro detektory kovů C.Scope: Sondy C.Scope

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 15.1.2012 19:44

Vlastním CS6Mxi jsem naprosto spokojen. Jen mít více času na hledání. :-)

Mám CS6MX od jara a to množství nálezů za tu dobu je víc než uspokojující. :-)Měl jsem před tím ACE150 a F5.Teď už asi měnit nebudu.

Já mám Cs6ku od konce prázdnin a spokojenost s ní je ;-).Před tím jsem měl Ace150 a EuroAce a dlouho mě trvalo něž jsem si zvykl na analog.Docela se daří :-D! Okolo tří set mincí, jenom dva stříbrné (máme tu chudý kraj) a z toho jeden denár :-D.Do hloubky jde slušně, i když někteří tvrdí, že 30 cm na soc korunu je málo ale stejně se nakopu dost!

To je hezký, některý to nedaj, ten přechod. Hodně pohodovejch hledání.

další né moc povedenej vtípek :-D

Je to můj třetí analog za tři roky,jednoznačně nejlepší,první rok 8 ageček,druhý rok 4 ag a letos za půl roku 36 kusů,akorát neni moc času chodím jednů za týden,mašinka super :-) mám v plánu si ju nechat dýl ale to všechny :-D

Pifine jak hluboko kopeš? Golden ani moja cs3mx nebyly nic moc.

Čau, kdyby jste měl někdo zájem prodávám 2D sondu 28x20 cm pro C.Scope MXi 3, hodí se pro CSMXi 4 a 6. Málo chozená, s krytem, kupovaná u Máry, plně funkční. Prodávám z důvodu přechodu na Minelab X-TERRA 705. Cena 2.500,- Kč + poštovné.
Kdyby byl zájem prosím volejte na 605 840 286, nebo mail: Lukass.B@seznam.cz.
Díky Lukass.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru