Další koníčky hledačů....

hoj všichni - ja osobně kromě několika druhů sportu mám ještě jednu velkou libůstku mimo hledání...hraju online poker - je tu ještě nějaký takový nadšenec, nebo jaké máte další koníčky?

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Patrosos 17.1.2010 22:42

Taky jeste bez detektoru,ale uz si ho vyhlizim.
Jinak kolo,plavani,radioamater OK7..,no a na jare paragliding. :-)

Horoleztvi,skialpinismus,radiem rizene modely vrtulniky a auta.

Detektoring na prvním místě pak péče o auto,každý týden ho opečovávám,leštím,vysávám,fakt mě to baví ale detík zatím vede.

Ja som začal 3roky rybárstvo, 2roky jogurt, po tragickej nehode kámoša som dal 2 roky motocross-šrobované rameno, 3 roky hokej, 2 roky kick box, fitko, potápam a hľadám pod vodou, poľovníctvo do teraz, už 10 rokov, 1,5roka yamaha grizzly, lyžovanie od malička a teraz som si kúpil kenwood TK260 5w. a dlho ma drží detektoring. Až to vyzerá, že si vymýšľam. Skrátka, pri ničom som neostal dlho, iba pri mojej žene. Ako plynie čas, tak ma zase chytí niečo z portfólia. No čo s toľkou výstrojou? o:-) :-P :-D

A stíháš chodiť aj do práce pri toľkých koníčkoch? :-))))

Mám 42 a nie všetky sú aktuálne. Venujem sa prácam v lesnom hospodárstve a čas sa vždy nájde. 8-)

A prosím, neberte to ako chválenkárstvo. Som proste taký dilino až som niekedy sám na seba nasr... o:-)

Mě berou běžky,sportovní střelba,jezdil jsem silniční závody na motorce,moje práce - řidič nákladáku - byla mým koněm,byla - před čtyřma lety jsem měl nezaviněnou těžkou autonehodu a jsem s následky v PID,tak jsem si koupil detík,snad konečně budu mít čas....

Mě berou běžky,sportovní střelba,jezdil jsem silniční závody na motorce,moje práce - řidič nákladáku - byla mým koněm,byla - před čtyřma lety jsem měl nezaviněnou těžkou autonehodu a jsem s následky v PID,tak jsem si koupil detík,snad konečně budu mít čas....

Taky se přidám
Mám dost koníčků, problém je všechny zvládat :)
Elektronika, Elektronické klávesy, Webdesign,2D/3D grafika , editace filmů, programování, geocaching, anime a manga :3

Ahoj, moja kapela hledá klávesáka ;-)

Ja chytam ryby jezdim na moto,a ted momentalně opravuji RDktery jsem koupil :-)

Dřív mě bral érsoft,v současnosti už jen taktická střelba.Klub vojenské historie i současnosti, s tím spojená II válečná historie , expedice za voj. památkami a kolem toho dokola detektoring.

No tak aj já s trochou do mlýna--zpívání ,ryby i když ty teď zanedbávám,mariáš, výlety--jo a folklór--máme v Telči bezvadný soubor Podjavořičan--bezva parta-- :-)

závodně fotbal a šipky. Dříve kulečník, ale to už jen rekreačně.

Zdravím všechny, koníčků je dost , tak třeba - hra na sólovou kytaru, kdysi za mlada dosti úspěšně Iron Maiden a podobné, dnes už člověk trochu vyměkl, takže nějaký ten blues, hard rock. S hraním související bastlení zesilovačů, kytarových efektů apod. Dále numismatika, čtení knih o druhé sv. válce. A asi před patnácti lety jsem začal stavět detektory kovů, ne sice vlastní konstrukce ale podle dostupných návodů. První byl Magnum, ETI 1500, nějaké BFO, Lorenz Pulsestar I a asi vrcholem byl tesoro bandido s upravenou cívkou z Magnumu to byl neskutečný mincožrout. Pak jsem už přešel na "fabriční". Asi rok s Lobem, chvíli Garrett 2500 a dnes Tejón.Nechci dělat Tesoru reklamu, ale opravdu v jednoduchosti je síla.Teorii stavby a vůbec pochopení těch dějů, co v těch přístrojích probíhají bych doporučil každému detektoráři. Dostupné literatury je dost. Troch jsem odbočil od tématu, takže ještě PIVO!!!! Letošní léto byla bečka snad každý víkend...Takže ať nám chutná a ať nám to pípá !!!

ANO - ANO v jednoduchosti je síla tak proč si komplikovat život ;-)

Zdravím vás všechny, jsem tady nový, kromě toulání se s detektorem sběratel všeho, co je krásné(zejména s námětem kůň,včela,kovář),numismatik,filatelista-a sběratel fiskálních cenin(kolky a kolkované listiny, vše na čem je kolek jako platidlo či ochranná známka),trochu amatérský archeolog.Kromě toho kovařím-mám živnost a každoročně jezdím na Helfštýn, včelařím,rád piju pivo,také víno a slivovici(ne ovšem všechno dohromady).A protože už jsem v důchodu, tak to všechno celkem v pohodě stíhám. :-D

Zdar, jak jde čas, člověk se porozhlíží životem co dělaj lidi kterým se připlet do cesty, jak žijou, a tak. Ono to je vhodný ty návštěvy pro rozhovor s pamětníky, skrtz válku, že. No, ajk tak pátrám, narazil sem na supr čupr stránky, který se sice týkaj nižších soutěží ve fotbale, ale ty reportáže jsou fantastický... Malá ochutnávka: ....Sídža konečně pochopil že u fotbalu potřebuje i oči, tak si konečně pořídil kontaktní čočky a měl snad každou hlavu, šikulka, že ho to nenapadlo dřív. .... a nebo: ...Dílo dokonal Poulič, samostatným únikem na branku oklamal i gólmana a pak zakopl levou nohou a trefil levákem skoro rožek branky.
No, není to žádná parodie na třeskutě komerční Okresní přebor. No, a známýho jsem tam nenašel, ale neva. Tady je link.Borci se u toho baví skvěle.
http://skvitanov.cz/tymy/a-tym

???????? :-D :-D :-D

Zdarec. Jsem v hledání nováček, ale abych se taky pochlubil, tak s rodinou klasika - geocaching, kolečkové brusle, kolo, lyže, sám (resp. s kamarády) technické potápění - advanced nitrox, tak se chci naučit hledat na suchu a pak pořídím něco do vody (ale žena to ještě neví :-D). Tam by to nemuselo být moc probádané, tak třeba se dostaví i nějaký úspěch ... :-)

za pokus nic nedáš ,ať se daří :-)

..tak dnes sem místo détiku vytáhl lyže, snad si nezlámu hnáty, ať mam čim luxovat až to sleze :-D :-D

Zdravím.Taky něco přidám.Koníčků mám dost jen času je málo.Modelařina (vláčky TT) Stavění elektronkových zesilovačů ,opravy TV, Radioamatéřina-můj volací znak je OK7RS preferuji všechny kmitočty od VKV až po cca 446 MHz.Samozřejmě detík.Možno shlédnout mé stránky OK7RS estránky.cz.Všem vše nej do nového roku 2013 a ať to pípá 8-)

zdravim ja sa rekračne venujem jaskyniarstvo, geologickemu prieskumu, foteniu a detíku . no posledne roky som to zanedbaval lebo som bol pracovne v zahraniči 8-)

Zdravím všechny! K mým koníčkům patří literatura, záhady, fotografování, malování, akvaristika a bezobratlí terarijní zvířata - dřív jsem choval všechno možné a teď už mám jen sklípkany. Sem tam si taky slepím nějaký model.
No a samozřejmě detektory 8-)

To je v pohodě. Jsem rád, že jsem tu potkal taky nějakého chovatele sklíkanů : )
Já mam Brachypelma vagans, Nhandu coloratovillosum a Cyclosternum fasciatum. Kdysi jsem měl ještě Psalmopoeus cambridgei.
Tak ať se daří ; )

Zdravím pípáky. Tak z jakého konce začít, pokud je drobet času mezi šichtama a je krásně tak krom detíkut pes, KVH - četnictvo první republiky a SOS, pokud je venku kekel tak W.o.T., knihy, půdní sběr od myší pokousaných a kunních bobků zaneřáděných dokumentů a jiné veteše. Hawk ;-)

Taky krasavci:-). Chci se zeptat, taky máš tu B. vagans tak agresivní? Tento druh je doporučený pro začátečníky, ale ja bych ji z vlasní zkušenosti začátečníkům určitě nedoporučil. Dostal jsem jí od kamaráda a ta její mamina je prý úplně stejná "bestie" jako to její malé :-D .
Tak zatím a ať se ti taky daří. ;-)

Ahoj, já su lovec. Lovím zvěř, ryby a poklady. A rád jezdím s děckama na kole na výlety. Vyhledávám prostě pohyb na čerstvím luftě. Už abych byl v důchodě. ( eště cca 30 jařin a su tam) :-)

Tady jsou pozůstatky jednoho bejvalýho koníčku, no na čas to bylo i na živobytí, ale co, život jde dál.
Pozůstatky - jak na to koukám, tak by se to někomu šiklo celý na vybavení zkušebny, dodá se ještě jeden zesilovač a nějakej mikromix.... a nebo prostě na takovej ten domácí kravál.
Ty věci jsou tady, na DVČ, v záložce náš tým, překvapivě, a tady je jedna dvě ukázky co tam je, třeba:
http://www.detektory-vychodni-cechy.net/products/slovenska-tesla-2x25w/
nebo
http://www.detektory-vychodni-cechy.net/products/kytarove-kombo-solton-chorus-50/
a nebo
http://www.detektory-vychodni-cechy.net/products/reprobedny-dvoupasmove-domaci/

Vyzkoušel jsem si airsoft i paintball, spoustu let radioamatéřina a elektrotechnika (bastlení všeho druhu) - teď již pár let ne, jezdil jsem dálkový trasy na kole, bohužel po nehodě už nemůžu a tak jsem kolo prodal.
Před lety jsem narazil na detektory a trochu lituju, že jsem do toho nešel dřív, ale vrátit to nejde.
Teď mám dost časově náročnou práci a rodinu, takže času je opravdu málo, ale chystám se s novým detektorem na noční výlety. 8-)

Ahoj, s hledáním teprve začínám. Mým hlavním koníčkem je rybaření (specializuji se na lov kaprů). Rád si také zasportuji a občas shlédnu nějaký ten film či seriál :)

Ryby, fotbal, vinohrad, sklep a navazující činnosti. Naštěstí se dá skoro vše kombinovat s detíkem. :-)

Ahoj,moje koníčky kromě detíku jsou rybaření,zahrádka,výlety s dětmi,když rostou houby nesmím v lese chybět a když je příležitost tak tanec všeho druhu. :-)

No kromě hledání ( Archeologie), lezení, VHT, jízda na koni,...

Amatérský rádio, hlavně DXing na KV a pokud možno morse (CW). Lezení po horách VHT a extrémní cundry když teplota padá pod -20 ;-) Dřív jsem hodně rybaril, hlavně moucha ale už není čas. A vlastně i práce je můj koníček - filmarina...

Mé koníčky - geocachig, plastikové modelaření a velice rád cestuji již od mala.

Nejcasteji asi detektoring, a pak rad jezdim na ctyrkolce, pujcuju zbrane a hraju paintball. A taky me moooc bavi ohnostroje. :-)

Já mám kliku - moje práce = koníček - ajťák, grafik, webdesign - 60 hodin týdně u PC, takže pořídit si detektor a začít chodit ven byla pomalu nutnost :-) Jsem slabý kus, takže první šestihodinovka plná kopání odpadu, spojená s dvoukilometrovou cestou zpět, byla pro ajťáka téměř bojem o přežití. Druhý den jsem čůral v sedě a čistil si zuby levačkou...safarko není zrovna dvakrát lehké :-D
Dneska už dobrý. Jinak ale rád čtu, dám dobré vínko, dobrej film...ale to asi nejsou koníčky, že? ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru