Další koníčky hledačů....

hoj všichni - ja osobně kromě několika druhů sportu mám ještě jednu velkou libůstku mimo hledání...hraju online poker - je tu ještě nějaký takový nadšenec, nebo jaké máte další koníčky?

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Patrosos 17.1.2010 22:42

poker si taky rád zahraju :-) ale tam už padlo takových peněz, že bych měl aspoň 2x ctx3030 :-D jinak teď mám koníčka xbox :-D :-D jak malej jarda :-P

led tv 127cm a ps3 prostě nářez :-D

před týdnem jsme si s mladou koupili dárek k vánocům 4K ultra DH led 139cm k tomu pozlaceny hdmi konektory xbox 360 taky to ujde :-D hlavne GTA5 online :-D :-D :-)

slušné,já raději COD :-D

:-) taky to není zlý 8-) vy máte právě výhodu na ps3 že můžete hrát online zdarma a na xbox 360 si musíš kupovat xbox gold za 1500,- na rok :,-( (rok můžeš hrát online)

obyčejný PC a stará klasika ,,lineage II a nebo IL 2 " Jako onlajnovky super adrenalín a docela závislácký hry .Ale na chvíle v přírodě to nemá minimální šanci ;-)

jojo,nám xbox mladej ho měl a teď si koupil ps4 :-D

:-) taky to není zlý 8-) vy máte právě výhodu na ps3 že můžete hrát online zdarma a na xbox 360 si musíš kupovat xbox gold za 1500,- na rok :,-( (rok můžeš hrát online)

Já sbírám starý škodovky,néni nad to když pod ňu lehneš a 3hodiny sto víkendu ti padá rez do očí 8-),ale zase když se povede a vyjedeš není co řešit. o:-)130RS.Samozřejmě les a příroda 100%. ;-)

Hele Marťas bacha , nebo z toho zase bude -,, kdo má víc" :-D :-D :-D

o:-) :-D

Tak ja mam taky trochu:včelařina, pes, hokej, tenis, geocaching, motorka, kolo, lezení po skalách, nestíhám :-)

numismatika, paleontologie, hudba a cestování

Tak taky přidám. Hra na bicí,servis PC,auta hlavně co se týká BMW , zbraně, dříve paintball ale už není čas to všechno zvládat takže ani v jednom člověk není dobrej :-D No a přece detík ten ted vede že o:-)

ženy ,víno, zpěv o:-) :-P :-D ;-)
No a potom eště ty ženský ,chlast a tvrdá muzika ;-) :-P Jo eště ty lodě a letadla a historie mého okolí a práce s dřevem a blbnutí s dcerou ;-)

Vařím si vlastní pivo.... ;-)

DX-ing a pestovanie chilli...

ožná najdu tady. Ale spíš to skopčíte a pošlete něomu jako tipa, si myslim, a to by bylo supr.
Potřebuju nutně ne-emovola, potřebuju kytaristu co kdáká jak vo život. S totálně vyřešeným gearem, většim, a taky menšim, co se raduje že to hraje a může hulákat do mikrofonu a může s tím točit, co nic nekopíruje, co si řiká - sedne nám to - OK, nesedne? - tak sme se poznali, respekt. Ne volebně solidního žvanila a diskutéra vo politický situaci, ne betasamce. System Mossad vítán. Problém zmizí a ani se neptáš jak to. Míra životního citu fér plej nejmíň na bělocha.
Ale klidně recyklát, co chce hrát (zase) rokenrol a ne dělat výplň, když náhodou bude zkouška když kámoši budou mít čas mezi kroužkama cizejch fakanů. Co ví, že život je krátkej a lehký bezbolestný věci sou šitky. Prostě někoho, kdo ví, co asi dostane, když chce v bordelu slevu. A to mě potěšilo, protože sem sebral odvahu toho maníka do jednoho pankajzn souboru shánět. (Nemusí bejt textař, takže i dispblebtik je OK).
Komunikační dovednosti nutný. Držhubu nechceme. Frustráta, co se ukájí místo cvičení obhajobou toho co nedal taky ne. Chceme Life realistu. Target: 25 hodin hodinovejch zahrání za rok. Na max 4 zkoušky to složit! 2x za rok prosejt nový věci. Jinak každej maká sám, a radujem se jak se sejdem. Plus nějaká ta socializace :-) Lokalizace: HB plus mínus 40 km a let, a když plus, tak ke Kolínu. Ne člověk, co má nějaký omezení v mase (obrazně). Prostě někoho, kdo je frontmen do tria, a dokáže se urvat.
(A esli to nasdílíte, aby se to dostalo mezi lidi, nasranej nebudu :-) Děkan.

vítr v plachtě a prkno ve skluzu-windsurfing,jinak ryby a dřív myslivost,ta mně už pustila.Jinak jak praví Joe,tak ty ženy víno a zpěv nejsou taky k zahození 8-) ;-)

Starobrno 11ka Médium chudé na duchu oto z větším zápalem hledám bránu k minulosti

Jo a mám rybičky - né v oleji ,v akvárku :-P

Detektoráři a muzika, to sem tu někde viděl, ale něco se mi v nedektorový oblasti povedlo, v rámci hudební prospekce. https://bandzone.cz/pichuashiski?at=news

Historie, zahrada, hlavně skalničky, knihy všeho druhu, hafan, focení, kanoistika, vandry no a můj detektorista samozřejmě :-)

Houbařina, cestování, historie a nějaké další drobnosti.

Motorky - nový a zbraně - starý :-D

Sbírám artefakty ze starých válečných lodí, primárně WW1 ...

Rád vařím a pak to žeru :-D

U mňa je to okrem pípania hlavne príroda, tramping, fotenie a mykológia. Čiže je to vlastne 5 in 1 :)

Zdravím. Policejní odznaky na našem území

Stejně jako Litrfree - elektrokytařina, PuNk a "pseudoPuNk" :-) A mimo to ještě 2 kabriolety a práce na nich.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru