Daruji nový detektor Minelab Go Find 44

Daruji prakticky nový jen jedno odpoledne vyzkoušený detektor Minelab Go Find 44, zakoupen zde na L.P. před 14dny a tedy dva roky v záruce. Koupil jsem ho pro jeho skladnost a váhu se záměrem brát si ho sebou na dlouhé roadtripy na moto a nebo čundry. Bohužel nejsem začátečník a jeho rychlost a odezva je něco co mě velmi zklamalo. Ovšem jako detektor na začátek myslím poslouží velmi dobře.Jako nový jsem se ho pokoušel prodat zde v bazaru za cenu sníženou o 1000kč oproti ceně za kterou jsem ho koupil, není o něj zájem a já než bych ho dále slevoval a prodal za drobné na kávu raději někomu udělám radost a daruji ho. Tedy komu jsem ochoten darovat ? Tomu kdo by rád hledal ale nemůže si detektor dovolit student - důchodce a nebo třeba zkušený hledač co má hlouběji do kapsy ale má děti co by chodily s ním, je nutno si pro něj osobně přijet balit se sním a posílat ho nebudu. PS: očekávám férové jednání

v kategorii Detektory - netříděné, založil moto.cvok 30.10.2018 18:17

Zdravím je to ještě aktuální? koupím ho klidně... :-)

Dle komentářů to aktuální není ;-)Už dělá radost jinému :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru