Detektor Bounty Hunter ES Titanium (Teknetics Delta)

Vlákno pro všechny hledače používající tyto dva detektory kovů

založil Elmara 20.5.2013 23:32

Podelte se o sve skusenosti s timto detektorem :)

ze sve mensi skusenosty jlikoz vlastnim tento detektor je hodne rusen mobilnim telefonem dopurucuju mobil vipnout :-)

S timto nazorem souhlasim, hlavne mobilnim internetem :D

Presne tak :-)

ses snim spokojen :-)

Mam ho zatim dva mesice ale jsem spokojen. ;-)

Mam ho zatim dva mesice ale jsem spokojen. ;-)

Chci si koupit bud´to detektor Teknetics Delta 4000 a nebo Bounty Hunter ES Titanium. Oba vycházejí ze stejného konceptu a až na pár malůvek na bedně s displejem (u Bouty Hunteru) jsou dle mého názoru oba dva totožný. Jediný podstatný rozdíl mi přijde nabízená cívka na Bounty Hunteru, která není koncentrická jako u Tekneticse (průměr 20cm), nýbrž se jedná o 2D cívku (25 cm x 12,5 cm). V našich e-shopech se kupodivu prodávaji i za stejnou cenu a to 7540,-.. Jaký je mezi nimi rozdíl, když vypadají a působí včetně displeje, hmotnosti a rozměrů, naprosto stejně??? Prosím tedy o info, pokud někdo ví.. Díky

Jak zní Titanium nad stříbrným drátem? Tak to je tady:
http://www.detektory-vychodni-cechy.net/testy/audio-iv/
Ke každé audio stopě je ještě v jejím popisu komentář.

Ahoj. Nabízím BH titanium camo osazenej 2D civkou. Koupenej pred mesicem za 9990, prodam za 8000. Je to nevhodnej darek :,-( Roman 732166 074

Ahoj. Nabízím BH titanium camo osazenej 2D civkou. Koupenej pred mesicem za 9990, prodam za 8000. Je to nevhodnej darek :,-( Roman 732166 074

Ahoj prodám detektor kovů Teknetics delta 4000 + jedná cívka navíc. Cena 5000kc. Dohoda 721031727

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky