Detektor Bounty Hunter ES Titanium (Teknetics Delta)

Vlákno pro všechny hledače používající tyto dva detektory kovů

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.5.2013 23:32

Podelte se o sve skusenosti s timto detektorem :)

ze sve mensi skusenosty jlikoz vlastnim tento detektor je hodne rusen mobilnim telefonem dopurucuju mobil vipnout :-)

S timto nazorem souhlasim, hlavne mobilnim internetem :D

Presne tak :-)

ses snim spokojen :-)

Mam ho zatim dva mesice ale jsem spokojen. ;-)

Mam ho zatim dva mesice ale jsem spokojen. ;-)


Chci si koupit bud´to detektor Teknetics Delta 4000 a nebo Bounty Hunter ES Titanium. Oba vycházejí ze stejného konceptu a až na pár malůvek na bedně s displejem (u Bouty Hunteru) jsou dle mého názoru oba dva totožný. Jediný podstatný rozdíl mi přijde nabízená cívka na Bounty Hunteru, která není koncentrická jako u Tekneticse (průměr 20cm), nýbrž se jedná o 2D cívku (25 cm x 12,5 cm). V našich e-shopech se kupodivu prodávaji i za stejnou cenu a to 7540,-.. Jaký je mezi nimi rozdíl, když vypadají a působí včetně displeje, hmotnosti a rozměrů, naprosto stejně??? Prosím tedy o info, pokud někdo ví.. Díky

Jak zní Titanium nad stříbrným drátem? Tak to je tady:
http://www.detektory-vychodni-cechy.net/testy/audio-iv/
Ke každé audio stopě je ještě v jejím popisu komentář.

Ahoj. Nabízím BH titanium camo osazenej 2D civkou. Koupenej pred mesicem za 9990, prodam za 8000. Je to nevhodnej darek :,-( Roman 732166 074

Ahoj. Nabízím BH titanium camo osazenej 2D civkou. Koupenej pred mesicem za 9990, prodam za 8000. Je to nevhodnej darek :,-( Roman 732166 074

Ahoj prodám detektor kovů Teknetics delta 4000 + jedná cívka navíc. Cena 5000kc. Dohoda 721031727

Dobrý den ještě máte prosím? Šli by fotky na email?

Dobrý večer. Detektor je prodán.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru