Sondy pro detektory kovů Detech

Vlákno pro uživatele sond Detech a to nejenom pro detektory kovů Detech

Sondy Detech na LP: Sondy Detech

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 8.8.2010 18:41

pokukuju po EDS reacher a nějak nemužu tady na e-schopu najít ty doplnkový sondy na detektory Detech a jejich ceny o:-)

Tak první detektory přijdou v pondělí. Na webu je to 2 týdny, článek s testy je rozdělaný, budeme dokončovat v příštím týdnu :) Na sondy ještě nedošlo, ale mohu je alespoň vyjmenovat. Jsou to S.E.F v rozměrch od 20x15 po 38x45 Reacher tam má i ultimatku ;-)

Díky za odpověd a článek s testy tak to je Super!Jsem natěšenej jak malý dítě :-D

...by k tomu mohlo byt zase nějaké veřejné testování, samotného by mě to zajímalo ;-)

Vůbec není problém. Mohli by jsme to udělat někdy na konci týdne? Dal bych to třeba na pátek? Sraz u nás na polygonu. Stražce by to pro ty co se tam nedostanou mohl natočit. Teď nám tam funguje docela hezky ten spouštěcí trubkový polygon. Zakopané mince jsou až do pražáka v 48 cm. Plus malý depůtek v 80 cm... tak uvidíme jak to bude dávat :-)

....za sebe nemohu, přes týden jsem bohužel v práci....

No, mi jsme taky přes týden v práci.. proto to budeme dělat v pracovní době :)

...pak se to vyresilo samo... 8-)

tusi nekdo zda jsou sondy na Gold Catcher a EDS Reacher zamenné bebo jsou pro každý detektor jiné?
diky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru