Detektor kovů Minelab Go-Find 40 a 44

Vlákno pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Go Find 40 a 44.

Odkaz na detektor kovů: Minelab Go Find 44
Odkaz na návod pro řadu detektoru: Go Find

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 26.5.2014 18:49

Zdar,možná blbej dotaz,nějak jsem nikde nenasel,do kolika stupnů (myslím tím mínus) mužu s Findem 40 ven. Jde mi o něj ne o mé zmzrnutí :-) :-) :-) Díky

Tak to nikdo neví, tohle jsou asi detíky na pláže. Myslím že mráz tě zažene rychle do tepla. Já mám 60 tku a podle rychlosti bych typoval že v čím budeš nižší teplotě tím pomalejší bude reakce...a pak zmrzne displej ;-)

mam go find 40 a jsem hodně spokojen , dosah i to co jsem sním vše schopen nalézt mě dost potěšilo.

souhlas,mám taky go find 40 a naprostá spokojenost

souhlas,mám taky go find 40 a naprostá spokojenost

Tak se přidávám do klubu "40" - na výlety do batůžku 8-) jsem zvědav ... ;-)

Taky se hlásim do klubu, detektor je velmi příjemný a občas překvapí dosahem.

;-)Tož taky mám GO 40 v krabici ,zrovna přemýšlím jestli ju nevybalím a nepověsím na zeď,děti to zatím nenadchlo a já zatím na X-Terru trpím jak na větry a po lehkém tuningu ji mám jak Gofind
www.lovecpokladu.cz/club-articles/16341/4.jpg
;-)

Dnes poprvé vyzkoušen Find a dobrý .... 8-)

Moje zkusenost po pul roce (můj prvni detik ) konstrukce vydržela cca 3 měsíce pak prdla loketka ,tak jsem ji vyztuzil a dobrý, jinak potreba to zesilit kde to jde :) celkova rozvyklanost už neni tak hrozná, cose týče odezvy tak toje hnus velebnosti ;-) ale jeto o zvyku a kompenzujeto dohledávacka, mě třeba nejvic vadí ze vypnu železo a stejně pipne takže člověk nikdy nevi jestli kope zelezo nebo ne , zase to je o zvyku a poslouchání zvuku kdyzto ječí jak blazen téměř vždy (pokud to neni na povrchu ) jeto bordel ;-) divne je i to že mi například PG blikal jako m i nce stridave s plechem cili pozor nato :) abych to schrnul doporucuju kopat vše co problikne jako mince nebo plech , za 6 měsíců sem nakopal cca 200 minci coz neni zle tady na severu moravy sice 2/3 mrtoly ale i tak si myslim ze detik cose tyce citlivosti a dosahu dobry konstrukce ovšem katastrofa

Pristi mozna jeste tento rok neco kupim :-O

Ahoj.Tak jsem dnes Go Finda 40 koupil prosvoji 6-letou dceru a hned s nim u nas na zahrade nasla svoji prvni minci :-) (kopal jsem ja) Snad ji to bude bavit.Zatim je nadsena.Ja sam mam Explorera SE a porad mi ho brala,ze chce hledat taky :-)
Akorat me trochu zarazil Pinpoint....na Exploreru vim presne,kde cil pod civkou je,ale tady mi to prijde takovy zmateny.Ale to je asi o zvyku. :-)
Tak at to popa....

Zapni pinpoint co nejblíže ke středu signálu a najížděj. Čím blíže ho zapneš, tím ostřejší (nerozplizlejší) odevza PP bude.

To je jasny,ale jen jsem tim chtel rict,ze to neni presne pod stredem civky,ale bud na bocni hrane nebo na spicce civky.Pripada mi to takovy neurcity.Ale jak rikam.....je to asi o zvyku :-)

zdravím, neprodává někdo Go Finda bazarově?díky

Dobrý den ve spolek, nabízím Go-Find 40 zakoupen 7/2017 na detektory-mlejnsky. cena 4500,- případně domluva

Čau chlapy začínám s hledáním a chci se zeptat, často mi pipa detík (Go Find 40) a když to kopnu přestane to místo pipat tím chci říct ze to skoro pořad pipa ale nic pod tím není

Mne to delalo kdyz bylo moc sychravo nebo prselo, neni moc vlhko tesny,
anebo pod dratama

Díky moc v tomto počasí bych tipoval to vlhko :-D

Dobrý den, tento detektor se mi moc libí, vážně uvažuju o koupi. Shlédl jsem snad všechny videa, co k němu jsou. Zdá se mi ale, že nalezený předmět je úplně mimo středu cívky nebo dokonce i mimo cívku a že pinpoint funguje jen pokud je předmět velmi mělce, jinak se zvuk ztrácí než by se měl vyjasňovat. Můžu poprosit zejména majitele, aby mi napsali své poznatky? Děkuji.

Mám otázku, pořídil jsem go find 40 jako začátečník jsem spokojený. Jen mě zajíma jestli je možné dokoupit jinou cívku než než tu originální. Na youtube jsem viděl video kde někdo na 40 měl jinou. Popřípadě jestli je možné ¨nějakým způsobem aktualizovat firmware? Děkuji
:-/ :-/ :-/ :-/

šetři raději na novej . Tenhle detík je dobrej na začátek a nebo sem tam volnej čas , ale určitě ne na novou cívku a firmware 8-) dyk ta cívka by byla dražší než momentální hodnota tvého detíku ;-)

to je pravda :-D dík

Mám otázku, pořídil jsem go find 40 jako začátečník jsem spokojený. Jen mě zajíma jestli je možné dokoupit jinou cívku než než tu originální. Na youtube jsem viděl video kde někdo na 40 měl jinou. Popřípadě jestli je možné ¨nějakým způsobem aktualizovat firmware? Děkuji
:-/ :-/ :-/ :-/

Taky mám go-find 40. Jako začátečník jsem spokojen. Dělá co má. Už i něco našel. Pokud někomu neustále pípá železo a nic nemůže najít, tak zkuste do výkopu zahrábnout s neodymovým magnetem v ruce. Uvidíte kolik železných drobků tam bude.
Jen se mi nedaří detektor připojit k telefonu s aplikací. Není to pro mě životně důležitý, ale je to škoda.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru