Detektor kovů Bounty Hunter Land Ranger Pro

Detektor kovů Land Ranger Pro Vlákno pro všechny majitele a por výměnu informací o novém špičkovém detektoru Bounty Hunter Land Ranger Pro

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 10.7.2014 16:08

BH Land Ranger Pro , jsem začátečník může mi někdo kdo měl nebo má tento detektor poradit nějaké universální nastavení na hledání hlavně mincí ? Nebo co se vám osvědčilo jako nejlepší nastavení. Mám teď nastaveno C (mince) ale abych něco nepřehlédl. Děkuji

Mám jako záložní a pro případného kolegu V vůbec nepoužívám je tam už moc diskriminace přes den používám All metal a jedu podle ID od 25 kopu vše a druhý A je skvělý železo bručí a ostatní kov má vyšší tón ten kopu pokud nehledám železo třeba v lese se dívám na vše člověk nikdy neví jo a v Allmetalu odladit po každém zapnutí detektoru je to lepší a pak si dát A program jinak je ještě možnost vyšťavit ho do nejvyššího výkonu a to tím že při spuštění detektoru držet PP a zárověň spustit detektor a hned sundat prst z PP tak je v nejvyšším výkonu a jde hloubš a taky prozvukuje a to je normal dokud to člověk vydrží poslouchat je to dobré na dohledvku nálezů kolem vykkopane díry co kb by byl třeba další penizek hloubš než první v normálním nastavení bys to nedal třeba 5cm navíc tak to je vše podstatné co můžu poradit ostatní je zbytečně používat lovu zdar :-P

Jo a nesnáší wi-fi a zapnutý data v telefonu a dráty tam je dobré snížit citlivost na 8-7pokud to pomůže jinak odejít z lokace ohradniky taky nemá rád :-P


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru