Detektor kovů Bounty Hunter Lone Star Pro

Detektor kovů Lone Star ProVlákno určené pro všechny majitele detektoru kovů BH Lone Star Pro

založil Elmara 10.7.2014 15:50

ahoj,přemýšlím o tomto detektoru....mám do něj jít???Jsem začátečnice....

Také bych do toho šel.

Já ho mám , a jsem sním nadmíru spokojen . ;-) ;-)

Já ho mám , a jsem sním nadmíru spokojen . ;-) ;-)

Mám ho taky a taky jsem byl moc spokojený, vzhledem k tomu za jakou cenu se prodává toho má v sobě opravdu hodně a byl jsem přesvědčen o tom, že když k němu prikoupim lepší sondu , budu spokojen hodně dlouho, ale názor jsem změnil v okamžiku kdy začalo přitahovat, s klesající teplotou začal slábnout ne jen detektor, ale i mě nadšení z něj. Při delší procházce jsem musel neustále sledovat jeho stav zda jede nebo ne. Neustálé vyměňování baterií a nebo vyndat bát. a zase zandat no a to léze tak nějak na bednu, alespoň mně. Jak se delší dobu neozval tak to bylo jasný a baterky? tak ty nemyslím nějaký slupky za dvacku, to jsou samé kodaky za 50 až 60 kc energizer tak ty jsem navrhnul po druhé vycházce, protože baterku za kylo a za hodinu menim, tak to né!! Takže nevím, ale asi budu muset jít do něčeho jiného.

Mám ho půl roku a jsem spokojený. Se zimou nemám zatím žádné problémy.

Zdravim,ma este niekto tento detektor ?ak ano tak prosim napiste este nejake skusenosti s nim.dik

Ahoj, mám ho od léta, cena/kvality myslím super, spousta nálezů, na baterii "šlupka za dvacku - žlutá bateria Slaný" běží v pohodě 8-10h, na energizerku cca. 20h (4 odpoledne po 6-5h), zima žádný problém jsem nepoznal, byl jsem hledat i 23.12 a super, menší mince do cca. 20cm, 15 krejcar v cca 30cm. Jsem rád, že volba padla na něj. Trochu má problém s dikriminací, zinkové a měděné mince, když jsou zkorodované ukazuje jako hliník, ale dá se to odposlouchat a rozlišit od hliníku, podle tonu na hraně předmětu. Myslím, že je dobrý, určitě neuvažuji o jiném, spíš o větší DD cívce, ale cena cívky mě zatím odrazuje. Ahoj

Tak konečně můžu tento stroj posoudit po ročním používání . Za daný peníz myslím že docela solidní volba , i ze seriovou cívkou se dá leadocos solidního najít . Asi před dvěma měsíci jsem si pořídil jinou cívku a to WSS 25x13 S.E.F 2D , o proti původní cívce je mnohem přesnější na malé barevné cíle v železe zamořeném prostředí . Nicméně na nějaké hloubkové kejkle nic moc ,ale znovu musím říct že o proti původní cívce se rozhodně vylepšilo odrušení . Už se vám rozhodně nestane že budete kopat imaginární předměty a různé neexistující cíle ! Tak a teď trošku kritiky od samého začátku mám problém s tlačítkem citlivosti , myslím že to bude chyba asi jen mého přístroje , tohle tlačítko přepíná až po několikátém sepnutí ,občas na první pokus ,ale spíše až na nějaké třetí čtvrté stisknutí :-/ . Zatím se stím dá žít . Tak znovu k těm lepším věcem , pokud jde o rozlišení kovových cílů tak nemám skoro žádné výhrady až na to že se stává že detík hlásí barvu, uplně čistou barvu ale po vykopání zjistíte že se jedná o kus železa který má kulatý tvar . Bohužel už to, že pokud kopete na délku dvou rýčů musíte počítat s tím že to bude pravděpodobně nějaké to kulaté železo . V takovéhle hloubce už to mince nebude , jedinně snad tak hrnec plný zlaťáků :-) . Teď ještě k napájení , nosím u sebe 3 kusy dobíjecích baterií , požívám Vartu a dvě no name z Lidla fungují naprosto spolehlivě . Na jedno nabití baterie mě detík vydrží tři hledací procházky každá po asi 3-3,5 hodinách . V momentu kdy skočí ukazatel vybití baterie o jedno políčko hned měním baterii za jinou , mám zkušenost že pokud baterii nevyměním není už dosah takový jako z nabitou . Po ročním používání zjišťuji že ten displej je tam vlastně k ničemu :) , je tedy fakt že občas na něj kouknu . Dnes už dokážu pomocí zvuku a pohledu na displej určit o jaký předmět se zhruba jedná ;-) ;-) . Na brokové spodky už jsem uplný odborník :-)

Caute!Mam ho od dnes!prvá hľadáčka cca 1hod 4mince a patrona.Takze spokojnosť !!!

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky