Detektor kovů Bounty Hunter Quick Draw Pro

Detektor kovů Bounty Hunter Quick Draw Pro, Vlákno pro výměnu informací mezi majiteli nového detektoru Quick Draw Pro.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 10.7.2014 15:55

Takže ty kopeš co má třeba 16 ? To je taky železo asponˇ co vždy kopnu já :-D
Takové krátké pípnutí jak to kopnu tak pípat přestane až díru zahrabu tak začne znovu krátce pípat, tak zas vykopnu projedu díru i zeminu co jsem vybral a okolo díry a zas nic zahrabu díru a zas to pípne tohle mi dělá docela často a jsem z toho na mrtvici. :-D

Porid si dohledavacku...supr vec...do minuty najdeš i diabolku ;-) kámoš už kopal 3díru a já u první...co ji mam tak bomba 8-)

Ahoj lovci. Chci si koupit civku Nel Thunder. Snad se bude hodit na můj detik. Pak dám vědět.

Zdravím. Používá někdo z vás civku Nel Tornádo? Chci si ji koupit na Quick Draw Pro.

Mam pro znalce otázku.Detektor mam jiz skoro pet let. Je možne, ze technika opotrebenim nejak "starne" ? Dnes jsem zkousel prejet mincí nad detektorem a realne jsem se dostal na 8 -9 cm. Vic bohužel nic. Taky konektor, kde se kabel od civky zapojuje k detektoru, tak je to nejaky vyzvejkany. Nekdy když jdu, tak se detektor uplne zblazni a ikdyz ho dam vzhuru nohama, tak nesmyslne hlasi nejaka cisla :( musim ho uplne vypnout aby prestal. Byl jsem snim spokojenej, ale i posledních 5 procházek snim ani jeden nalez. Navíc mne docela prekvapilo, ze minci detekuje na hranici 8-9 cm. A to mezi civkou a minci nic nebylo.
Mam si koupit novou civku? Nebude tahle uz nejaka v ... a nebo radeji rovnou novy detektor?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru