Detektor kovů C.Scope CS4MXi

Vlákno pro všechny majitele tohoto detektoru. Zajímal by mě názor majitelů tohoto výjmečného přístroje.

Testy detektor kovů C.Scope: Testy detektoru kovů CS4MX

Návod pro detektor kovů C.Scope CS4MX: Návod CS4MXI

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 16.12.2011 20:33

jak bude doma a bude víc času,tak jdu do toho ;-)

najde se nekdo z okoli Ašska chebu ?? :-)

najde se nekdo s okoli Ašska a chebu na hledacku :-)

Našel by se, ale nevím, co tím myslíš! Jestli společné hledání, či co?

Našel by se, ale nevím, co tím myslíš! Jestli společné hledání, či co?

Ještě před X-Terrií jsem vymyslel tohle: C.Scope Session - tedy sejšn s C.Scope 4 a 6. Jednodenní setkání ve stylu Tesoro Tejon Academy. Obvyklý catering pro hosty standardem. Ideální praxe s detektorem C.Scope je aspoň jeden měsíc. První drobnosti zde: http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/kalendar-akci/

Tak tedy 14. června. Stačí poslat emajl ke mě na DC, a cca 2 týdny předem budou mapky, detaily. Program dodělávám, něco už je tady: http://www.detektory-vychodni-cechy.com/news/a/

Tak už se to blíží. C.Scope Session program je níže. Zatim je obsazenej polygon na jednu směnu, čili, pořád je C.Scope Session nejaký to místo. Registrace je ještě otevřena. Mrkněte semka: http://www.detektory-vychodni-cechy.com/products/c-scope-session-2014/

Pred týždňom mi došla nová CS4MXi. Takmer zakaždým, keď ju zapnem to je jedno na akej citlivosti, od 2,3-ky hore, má strašne veľa pazvukov, vkuse náhodne pípa a papuluje, aj 3 m nad zemou. Ground balance ako keby nereaguje,ani auto, ani ine nastavenie tomu nepomaha. Baterie su OK. trochu sa to stisi ak prepnem DISC1 na 1, 2.. ale aj tak to tam je. Navyše mi to došlo bez krytu na sondu aj keď vraj v objednávke mala byť. co s tým ? Vie niekto poradit ?

To vypadá že tam je nějaký zdroj rušení, wifinka u baráku.

to samé robí aj v poli, 2km od mesta,

to samé robí aj v poli, 2km od mesta,

Kabel u sondy nesmíš mít na volno, hned za sondou omotat kolem tyče, jinak se smyčka kabelu hádá se sondou. Jestli to tak máš, zkus pohnout při zapnutém detíku kabelem u sondy, pak případně u jednotky. Jestli se ti budou zvuky měnit, máš kontaktní error. Pak jde o to najít polohu, kde to bude ok, nebo servis.

Asi jsme si už dnes psali. Takže jak jsme říkal, vidím to na utržený střední vodič v konektoru. Ještě to můžeš otestovat sám. Stačí když detektor zapneš a po tom co se rozvrká se holou rukou dotkneš konektoru. Bude na to ostře reagovat.

Skúšal som to, konektor vyzerá OK, hýbem s ním, a stále to isté. Mám skôr podozrenie na vzdušnú vlhkosť, napr. dnes okolo obeda to vyzeralo dobre. Slniečko svieti, teplúčko. Zapnem detektor na terase, začal blbnúť niekde na 7 stupni citlivosti. Spustila sa búrka, lialo poriadne. asi hodinku po búrke zasa to isté. zapnem stroj, blbnúť začal takmer okamžite na 2jke. To isté včera, cez deň ako tak, večer sa trochu ochladilo, padla rosa, no nedalo sa nič robiť, išiel som z poľa domov.

Divné, bouřka když je hodně blízko může tohle udělat, ale jinak. Tomuhle detektoru vlhkost vůbec nevadí. Citlivost by jsi měl nastavovat na hranici prahového tónu. Pošli to, mrkneme se na to, tohle mi přijde jko že se zbytečně trápíš.

Tak,už to ide k vám. Dnes som to poslal cez Košice. Inak včera zasa to isté. cez deň slniečko, pohoda, večer vkuse kašlal. Ráno to ešte kašlalo, no kým sme došli do Košíc, v kufri sa to za tu hodinku uzdravilo a na predajni ani píp.

Tak to je zvláštní závada. Jsem zvědavý zda se nám tady něco projeví. Když to na prodejně v Košicích nedělalo nic?

Nie v Košiciach bolo všetko OK. Ale to aj včera cez deň. akorát ku večeru, či je to ochladením alebo vlhkosťou to začalo robiť, a robilo to celý večer i ráno.

Divné, ale uvidíme. Snad se to projeví ;-)

Niekedy v tychto dnoch by t o k vam malo dorazit. Prosim dajte mi vediet ako to dopadne, clovek je bez toho jak bez ruky. :,-(

To je samozřejmost ;-)

Zdravim, ako to vyzera ?

Ahoj. Detektor je již opravený a na cestě na Slovensko (v pondělí se to posílalo). Dealer od kterého jste to kupoval byl informovaný že se to vrací. Chyba byly v sondě, máte novou. ;-)

Vďaka! Už sa toho detíka nemôžem dočkať. Cez výkend bude rodinná oslava a príde i strýko z Ostravy. Jeho to tiež hrozne baví. Zrejme skončíme niekde v lese či v poli. :-P

Tak pokyny pro příjezd účastníků C.Scope Session na 13.-14. tého odeslány, snad jsem na někoho nezapomněl. Kdyby někdo na šturm chtěl ještě přijet, dejte vědět, dopošlu.

Zdá se, že so strýkom to bude hodně tvrdý výkend, ať v lese nebo na poli. :-D

a když pujdeš v automatu,tak není problém

Jojo ;-)

Zdravím,chtěl bych se zeptat,momentálně mám Zero 30 a jsem sním spokojen.Ale přijde doba,kdy bych ho chtěl vyměnit.A proto se zeptám,byl to posun kupředu,kdybych si koupil tento detektor nebo by bylo lepší rovnou koupit cs6mxi ? Děkuji za odpověď.

Zdravím :)
Měl by někdo zájem o detektor C.Scope CS4MXi ? Koupila jsem si ho 16. září 2016 takže v záruce není ale je minimálně používaný jen první půl rok a od té doby prostě není čas. Více informací spíše zprávy :)
Mám i dohledávačku značky NOKTA RS PinPointer zakoupenou 15. 12. 2016 na www.LovecPokladu.cz.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru