Detektor kovů C-Scope New Force R1

Hodnocení uživatelů detektoru kovů C.Scope New Force R1.

Detektor kovů C.Scope New Force R1 se již nevyrábí

Návod pro detektor kovů C.Scope New Force R1: Návod New Force R1

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.8.2010 13:56

To SnoopDog- v podstatě jde s menu takto experimentovat ve všech položkách. u Bezpohybového režimu je navíc je hodně příjemné, že se u R1 dá nastavit Audio diskriminace bezpohybu. Tudíž máš hned představu, zda je to železo nebo barva :-)

jj, já jenom když už ho sedlám, tak to tady písnu než to zapomenu. A třeba by se to někomu mohlo hodit. Ono právě s tím rozlišením je to paráda...
Chci se zeptat, jak to vypadá, budou nějaké jiné cívky na R1? Ta nová DD 28cm c.scope vypadá dost dobře, 6" není špatná, ale ta 11" by byla ideálním hloubkáčem... ;-)
Co Detech S.E.F ?

...další malé zjištění: při nastavení jednou ze tří různých stupňů frekvence detektoru, byla možnost nastavení citlivosti vyšší na určité frekvenci než na zbylých dvou. U mne to je u velké cívky vysoká frekvence a u malé střední frekvence. Je jasné že u jiných R1 to bude třeba individuálně odzkoušet, která "sedí" nejlépe.
Po nastavení pak třeba není problém hledat na stupni 14 sensitivity.
Jasně že pokud se objeví interference od detektoru kolegy či vysokého napětí, odladíte to vůči nim.

Nevíte někdo prosím, jak nastavit ručně zem na co největší dosah? Dělám to tak, jak je to v manuálu. Nastavím PIN GAIN na 8 a pak přejdu do menu nastavení země a pumpuju cca. 5 až 30 cm nad zemí. Když je detektor potichu a ani nahoru, ani dolu nevydává zvuk,tak to tak nechávám. Zajímalo by mě, kde je hranice pro lepší dosah, jestli těsně po tom, kdy detektor vydával tón při přiblížení k zemi a pak ztichne, nebo v tichu těsně před tím, kdy detektor začne vydávat zvuk při oddalování od země. Nebo můžete mě prosím poradit, jak co nejlépe odladit zem? Díky.

Největší dosah je při takzvaném negativním odladění půdy. Tón jde pouze nahoru. Není dobře to přehánět, detektor pak může mít prozvuky a také se můžou jako cíl ozývat prázdné vykopané jámy. ;-)

To znamená, že vlastně negativní ladění je, když budu ladit půdu a nechám tam ton, který vzniká při oddalování od země, ano? A nejlepší normální odladění by tedy mělo být, když najdu, kdy to začíná vydávat ton při oddalování od země a pak to vrátím těsně před tuto pozici, kdy je ještě klid? Díky.

Ano, je to v podstatě jak píšeš :-)

Díky za rady. :-) Je to zajímavý stroj. Škoda, že zatím Detech nedělá pro R1 nějaké cívky.

Zdravím,mám takový dotaz,dohadujeme se tady se švagříčkem co má zakoupit za detektor má joker a je z toho docela divokej ani se mu moc nedivím,já mu doporučuji R1 CScope a on si do hlavy vzal CS6mxi C-Scope jsme z hledáním v začátcích tak potřebuje to co bude šlapat ok,prosíme tě tímto o radu odborníka.:-)díky moc za odpověď

TO sesil: Jokr chce nachodit, ono to pujde :-). Osobně bych ti doporučil CS6MXi ;-)

Pokud má někdo zájem, prodám R1....přecházím na analog, cena 7000,-

Zájem z mojí strany by byl, jsem na tom opačně analog již mám a chtěl bych k němu přikůpit druhou hůl digitál. Jak je ta R1 stará?

Čau, je kupovaná v Jilové 8.4.2011, je to nová černá verze E, dám k ní i malou 15 cm cívku a kryt základní sondy...Jinak detík je v dobrým stavu, nepoškrabanej, čistej....

Ok tu určitě beru a dál se domluvíme na mým mejlu time.master@email.cz

pokud nedošlo ke koupi měl bych zájem Já ozvy se díky

Je prodaná....

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru