Detektor kovů Fisher F2

Detektor kovů Fisher F2, se chová i v nepříznivých půdních podmínkách stabilně a má i slušné separační vlastnosti. Diskriminace pracuje spolehlivě a detektor je velice dobře vyvážený.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.8.2010 14:43

Zdravím všechny,V prosinci jsem si koupil F 2 DD. Našel jsem vcelku dost věcí.Ale začal jsem přemýšlet,že bych si koupil 75.Myslíte,že bude velký rozdíl v nalezených věcech ? Neříkam,že F 2 je špatná. Ale chtěl bych se posunout kapek dál i v nalezených věcech.Proto bych Vás prosil o radu.Díky všem

Jde o to kde budeš hledat...a co budeš hledat - někde je F2 plně dostačující mašinka, na válku ok ,čistší les atd , jinde se doslova ukopeš k smrti... F75 je na tom se separací podstatně lépe,je rychlejší a za hrčitých podmínek se dá dostat opravdu hluboko...za předpokladu toho správného nastavení pro dané místo. s rušením je to obdobné -_:ohradníky,letadla,železniční vedení atd tam umí I F75 zahrát pořádnou discotéku 8-)ale to neřeš -to zvládá i ,zázračný,Deus v cenové relaci o deset tisíc jinde....

Zdravím, jaké je podle vás nejlepší nastavení F75.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru