Detektor kovů Fisher F22

Vlákno pro hledače používající detektor kovů Fisher F22 http://www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-fisher/detektor-kovu-fisher-f22-1439

založil Elmara 20.11.2015 14:14

Zdar, přemejšlim nad nějakou náhradou za eurotek pro s ultimejtkou, jaksi mi chybí dosah, tak přemejšlim nad F44 nebo F22, moc peněz neni tak bych chtěl vědět jeslti bych si pomohl s F22 s tim že bych na něj přendal tu ultimejtku, fisher se mi líbí protože má VCO a čísla na displeji, dá se z toho dost odhadnout jsem na to zvyklej
z euroteku, tak poraďte, díky, Analog si nejsem jistej, přijdem i že bych nedostával tolik informací, předem díky za názor.

Ta civka asi nebude šlapat na tom Fischeru.

Elmara mi řikal že jo je stejná jako na F5...

Rád bych dostal ale opověd a to jeslti si pomůžu když přejdu na F22 nebo F44.

Ja si myslím že ani nie.

Myslet si můžeš co chceš rád bych odpověd od někoho znalýho.

Tak to jsem nevedel.

Dobrý den, bohužel nevím kam to napsat. Nebyl by zájem o můj detektor fisher F22 mám ho rok a půl, k němu mám i hloubkovou sondu od firmy karma a dohledávačku od nokty. Na ceně se určitě domluvíme, vše je kupováno zde. Dostala jsem se do tíživé finanční situace a pochybuji, že se na s-bazar někdo kouká ohledně detektorů. Děkuji za shovívavost .

Zdravím, mám F22 a řeším občas jestli hledat v dešti nebo nebo ne zatím se nic nestalo, a ze spoda boxu jsou dírky k repráku, nevadí když se tam dostane voda? neví někdo? Je ten reproduktor voděodolný taky? Párkrát sem ten detík nechal zmoknout a nic se nestalo ale řeším jestli třeba nemám radši koupit kryt..nebo se prostě spolehnout..🙄

Hm nikdo tu asi nemá F22 nebo F44 co?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky