Detektor kovů Golden Mask GM4PRO a GM4WCL

Nově založené vlákno pro všechny vlastníky nové verze GM4PRO

Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4: Návod GM4
Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4Pro WD: Návod GM4PRO WD

Testy detektorů kovů Golden Mask GM4: Testy GM4

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 1.4.2014 12:49

Ahoj,Maro co ty fotky sond?

Nestíhal jsem, dnes to sem dám.

Ahoj, mě také popraskala cívka s červenou zálivkou. Mára mi sice udělal velmi dobrou nabídku ale je vidět podle ostatních příspěvků že kvalita je dost pochybná a že to není jen můj případ. Soudruzi zřejmě někde udělali chybu a doufám že ty nové sondy jsou lepší.
Mám doma kryt sondy kupovaný ještě na starou Gm4 a je to o něčem jiném. Kryt je silnější, vyšší a pevnější. Tyhle "drobnosti" mě dost odrazují od značky Gm.

Sondy s původní zálivkou máme v půjčovně, jsou ok a to běhají stále. Prostě rozmlátit jde asi vše a tohle je jenom mechanické poškození.

Sondy s novu černou zálivkou jsem nafotil a přidal sem: www.lovecpokladu.cz/home/fotografie-novych-sond-golden-mask-6213

Doporučuji každému otočit jakoukoli zalívanou sondu od všech renomovaných výrobců co tento technologický postup používají. Garretem počínaje a Minlabem konče. Podobné vlasové prasklinky na přelivu najdete naprosto na každé sondě která je alespoň rok chozená.

Zdravím, před týdnem jsem byl v lese hledat s malou sondou, narazil jsem na cíl, se kterým jsem skončil na cca40ti cm. Je vůbec možné že do takové hloubky sonda dosáhne a má cenu se tam vracet ? díky

pozri, že na akú vzdialenosť ti dosiahne malá cievka napr. na velky kus plechu. Ja som raz kopol malou cievkou cca pol metrovej hlbke velky kus plechu. Ja by som to pozrel, co ked to je vrece zlatom

je to lokalita kde nachází knofle WWI a krejcárky, už jsem byl na vrstvě opuky a lopatou už to moc nešlo.

Ahoj, co si o tom myslíte, prosím?
http://www.youtube.com/watch?v=qF9kPvEx_aA

realita :-) :-) :-)

faaakt? to je slušný :-) a kdyby třeba v těch 30 byl kus železa, tak by to poznal?

Když to není železný kruh nebo nějaké velké železo s dírou bezproblému. V Polsku to asi dost jede, máme spousty dotazů na instruktážní DVD a obecně na názor na nastavení atd.

jasný, takže dobrej výkon. ještě bych se zeptal - jaký set je lepší - se spider sondou nebo velkou standardní?

Nejprodávanější jsou obě dvanáctky. Pro mě je ale naprostá špička nová 9tka. Ano šáhne o pár centimetrů méně, ale to v podstatě na zabordelených polích nehraje žádnou velkou roli. Separace té sondy je naprosto fenomenání a nevím o ničem co by bylo lepší. Je pár dejme tomu stejně dobrých přístrojů, ale v cenách které jsou jindě. Tudíž pokud bych to vzal podle sebe, to znamenáře polaře, jednoznačně s novu 9" spider ;-)

Ja chodim pole i les a pokud je to trochu cistejsi, bru velkou civku. Ted jsem testoval i 30 cm spider a jsem beznadejne zamilovan :D Nicmene, 23 cm spider je dokonala na pole nebo mista s bordelem. Umi vyzobat cile i v hodne zabordelovnym miste. Separaci ma skvelou. Diskriminace s ni je spolehliva. Na bordel je proste lepsi 23 a na velky plochy s pozaavkem vetsich dosahu je lepsi 30 cm spider. Vice info v brzkem clanku, kde jsem sondy porovnal.

děkuju moc oběma za odpovědi!! :-) a těším se na test :-)

Ted ji testuji v Bulharsku a prostě nemá chybu :-) Texty budeme publikovat jak přijedu :-)

Tak já se konečně rozhodnu že si koupím novej detektor,starej při prodeji skoro opláču a nikde není mašinka s cívkou,kterou já chci.Sakra kde soudruzi udělali v Bulharsku chybu?Si nemůžou pořídit do fabriky ještě jeden "cívkovač",ať se dostane na všechny?Ach jo. :-(

zdravim, kdyz detektor zacne silene stebetat pri polozeni na zem (kdyz je civka kolmo k zemi), znamena to, ze se i me tyka nedavny "boom" s problemovymi civkami 12x10? Nekdy to dela, nekdy ne...

Ahoj, tezko rici, ale pri polozeni na zem? To ukazuje spise na to, ze v miste polozeni (pod povrchem) bude nejaky koovovy predmet. Nebo mas spatne odladenou zem. Pripade prebuzenou citlivost.

Zdravím
Má někdo z vás zkušenost jak se chová GM4PRO na slaném písku a ve slané vodě?
Dík

Zdar lidi,mám Fishera F70.Chci vyzkoušet jinej detík a to nějakej analog.Rozhoduju se mezi Tejonem a GM4pro.Může mi někdo poradit jestli si tím polepším a který s těch dvou analogů by byl lepší.
Díkes

Chces pomoci s rozhodnutim? Zajdi na prodejnu a porovnej. Za me osobne je GM4 jasna volba. Pokud jsi ze severu, rad ti ji predvedu na hledacce.

Mám skoro nový GM4 Pro. Před minulou vycházkou plně nabité baterie, asi 7 hodin chození, pak 2 dny ležel vypnutý, dneska vyjdu ven a ani nenípnul, jen při zapínání a vypínání blikla červená LED. Prej že vydrží 40 hodin provozu!!! Stalo se někomu to samé?

To Loco: uváděná výdrž baterií je v závislosti na počtu signálů, ale 7 hodin je opravdu málo. Ozvěte se prosím v pondělí na tel. uvedené v kontaktech, domluvíme co dál. Jen dotaz, "skoro nový GM4" znamená z druhé ruky? Tacud

GM4PRO:Já jsem se tu regnul teprve před měsícem hlavně kvůli inzerci na prodej-výměnu quattra,něco nového pochytit ohledně cortese nebo poradit začínajícím
Jinak "Detektorgold" ;-)

To víš, chodí sem hodně divných ptáčků, bez nálezů, bez příspěvků... A jen něco kritizují, ačkoli vědí prdlajz. Já jsem o několik příspěvků výše ukázal mou sondu po intenzivním chození (skoro denně) od srpna 13 do teď. A jak je vidět, sonda je v klidu. Asi je to taky o tom, jak se kdo k detektoru chová. Jasný je, že tvrdý epox prostě praskne snadněji, než měkčený. Ale mě zatím až na jednu (dokonce vím, kde a jak jsem ji udělal) vlásečnici sonda drží. V současnosti se navíc dávají ke GM4 už jen ty černé, odolné. A nové spiderky jsou velmi dobře zpracované, tam už bych se toho nebál vůbec.

Zdravím všechny lovce .Pořídil jsem gm4 a při ladění mám plno prozvuků tak ,že pořádně nepoznám kdy je zvuk stejný aby to bylo dobře nalazené.A pak při hledání pracuje v pořádku a když ho položím tak také prozvukuje.Citlivost při hledání mám mezi 7a8. Třeba to bude chtít ještě trochu poladit .Jsem v ladění začátečník.Tak jestli někdo poradí .Jinak ,ale jsem našel plno nálezů a zakopal jsem si jako nikdy .Takže až na ty zvuky velká spokojenost .

Ahoj, tady na Lovci jsou i videa nebo primo na dvd mas video, jak ladit. Pripadne zkus mrknout na me dva clanky o GM4, tam se o ladeni taky podrobne rozepisuju.

ahojte, dnes som zakopal 1kčs na 30cm do zeme. Predtym ako som to zasipal zemom, pozrel som ze, aky signál dá. Dal peknú farbu. Potom som zasipal, pritlačil zem... Dal mi signál farby, ale aj zabručal. Je to normálne, alebo mám niečo zle nastavené? Disc mám na konci 1, GB som skúšal aj manuál, aj automat...

Normální to je, protože zem dělá přirozený odpor, to znamená, že v air testu je dosah větší, než v půdě. P.S.: sypat je v češtině vyjmenované, v slovenčine, vybrané slovo, ale vždy se píše s Y.

Dakujem, aj za ten pravopis :-)
Budem sa snažiť. (som maďar, možno preto mám ťažkosti).
Tak náhodou zlé odladenie zeme to nemôže spôsobyť?

Tým to nebude, 30cm na sockačku je i na GM4, čo máš ty i CS6, čo mám ja, tak na hrane dosahu. V tom prípade už to hádže zvuk do železa. Takže nerieš, a hľadaj. :-)

Tak chlapi,v pátek GM4PRO W a spider 12" při jakémkoliv nastavení citlivosti a groud balance s cívkou u země nebo v luftě,v manuálu nebo automatu lehké,bez sluchátek skoro neslyšitelné(se sluchátky na prášky)ševelení a v nepravidelných intervalech celkem hlasité písknutí.
Minulí týden na místě kde jsem hledal asi 5x se najednou nedalo chodit,detík tak pískal že nebil rozdíl mezi mincí položenou na zemi a prozvukem.
Pár dní před tím,po přepnutí do automatu pískání na jakýkoliv pohyb u země(jako bych ladil groud balance).Pomohlo až několikanásobné přepnutí tam a zpět.
Nechal jsem baterky vybít a teď nabíjím a půjdu to otestovat i se základní cívkou.

Mám tam pár chyb ale jsem zrovna na něco pěkně naštvanej.

Asi máš bordel v přepínači GB, musíš ho vyměnit. Já jsem dostal od kluků v Jílové nový a přehodil jsem si to. Možná by to chtělo koupit nějaký odolnější třeba na www.conrad.cz mají tam i gumové krytky.

Stačilo vyluxovat, vysavač by to vytáhl.

Tak dnes žádné samovolné pípání nebylo ale po přepnutí do audia detektor zareaguje až tak za 10 sec.,zkusím ty přepínače vyfoukat.

Vyfoukání by mohlo pomoct. Já do toho stříknul trochu WD a to byly chyba.

:-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru