Detektor kovů Golden Mask GM4PRO a PRo WD

Nově založené vlákno pro všechny vlastníky nové verze GM4PRO

založil Elmara 1.4.2014 12:49

K diskuzi o Marskách na GM mohu pouze napsat, že je výrobce přestal vyrábět. Skladem jsou již pouze poslední Goliaše a další už nebudou. Pro GM se ale bude dělat celá řada osvědčených sond SEF od Detechu, už jsou objednané.

GMka jsou citlivé a na svojí cenu neskutečně hluboké a ve své ceně nemají porovnání. Pokud tady ale někdo napíše, že mu po třech letech začal detektor štěbetat a tak šel.... je to analog a tak je to možné a je potřeba detektor znovu nastavit. Samozřejmě srovnávat GM4 a E-Trac, ale možné není :) Proto používám E-trac :-) Na druhou stranu je tady hodně kluků co chodí kombinaci GM4 - CTX 3030, taky vědí proč. GM je prostě fenomen. Ten detektor rozhodně není bez mušky, ale kdo si někdy vyzkoušel na co si to šáhne, ten prostě ví. A za těch 12 000 co stojí jednofrekvenční verze, co je hlubší? ... :)

..japonskej FW 190...Zero???

? To je na mě?

Mari,jsem mel radost ze padla...tak jsem napsal tento jinotaj.....jen jsem chtel poukazat na skvele vykony milovaneho zerouse...ten co se tyce hloubky ve sve kategorii nema konkurenci

Tak setkal jsem se i s lidma, kteří tvrdí, že GM4 je lepší než E-Trac. E-Trac měli, prodali nebo jim stojí v koutě a chodí s GM4 :-).

Zdar draci. K gmku asi tak -Jak si na to štěbetání a různou disco už jeden zvykne tak pak už to je jako bratrství,občas na vztek ,ale i radosti občas přinese. Je faktem že tolik goldu mi ještě žádnej detík nedal a že porovnávat za deset let kutání už trochu můžu. Poslední dobou dostávam chuť na gm5plus,škoda že je tady tak málo info,neví někdo o nějakym testu v cz jazyce? Nemůžu nic vylovit . Díky bratři ve zbrani.

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky