Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

Třeba to.

fungovalo by to na ZERU ?

Nevím,nemám s tím zkušenost. Ale píšou tam že to je i na detektory Golden Mask,tak by mělo.

je to universal ;-)

Jo, GARRETT Z-Lynk +MS3 používám na svém ZERU. Sice drahý upgrade, ale pracuje perfektně "volnost bez drátu" až ZERO prodám použiju set na druhý detektor .

Člověk si chce přečíst něco o tom zázračným ZERU a ten pacient Joeblack to vlákno celý zasral.
Každej třetí řádek jsou jeho žvásty
Škoda vlákna,kdo by se tím prokousával :-/

Plný souhlas, už jsem tu také již dříve dovolil podobný postesk :-(

Zdravim objednal som Zero 23 a neviem jak v praxi vyzera to nahradenie baterioveho bloku tymi klasickymy 1,5 V baterkami znamena to ze mozem tam dat rovno tie 1,5 voltove a nemusim stale nabijat ten blok ?

Místo těch nabíjecích tam můžeš dát samozřejmě i normální tužkový ale přijde mi to zbytečný. Vydržej na jedno nabití minimálně 25 hodin. :-)

Ahoj prodam Lp zero 30 se vsim prislusenstvim. Je cca 5x chozeny a jeste pres rok zaruka. Prodavam z duvodu toho, ze jsem zacal stavet barak a nemam na to vubec cas. Zbytecne by to lezelo doma :-)

Jinak zapomel jsem na cenu a ta je 7000 :-D

Zdravím, je normálne ze na LP Zero II 23, je kabel od cievky extremne citlivy ? Pri sebemensom dotyku, zavadeni o krik alebo o vysoku travu mi cievka vyda zvuk ako signal je to dost otravne robi to aj vám alebo je niekde chyba ? docela ma to stve na to ze to som ho teraz kupil :,-(

Lp zero 30 hodne hodne slabej detektor,pri jeho koupi jsem se nikam neposunul u mě absolutně špatná volba
o:-) o:-) o:-) o:-)

Tak děláš něco špatně! GM je naprostá špička mezi detektory,aniž bych podkuřoval prodejci! ;-)

:-D :-D :-D :-D tady se se člověk pobaví

Reklamuj to,bude tam nějaká závada. Já s ním prolejzám kdejaký křoví a žádný zvuky to nedělá.

Papouch uz je to v pohode poslal som im to do servisu a vymenili mi cievku a uz to nerobi nic

Čau ,neprodavate někdo ZERO II 23 díky

Prosím vás, neviete niekto akú impedanciu ma LP zero 30?

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je normální, že můj detektor ZERO 30 při jakémkoliv i lehčím dotyku například větve nebo náletu hlásí signál jako barvu. Také při dotyku se zemí. V létě jsem chodil pole, a takové problémy nebyly. Nemůže to být třeba promrzlou zemí? Detektor je celkově neklidný i při stažení senzivity. Předem děkuji za odpověď, Bouda.

Zdravím.Pokud to není příliš volným káblem u cívky tak s největší pravděpodobností je poškozen kábl v gumové chráničce v místě napojení na cívku.Navrhuji položit detík na pevnou podložku,zafixovat kábl k tyči a pomalu jej místo po místu ohýbat.Stačí trošku!V místě poškození by měl začít dělat prozvuky,Pokud to však dělá i pří lehkém tuknutí do cívky,tak se jedná o problém popsaný na začátku.Pokud má někdo z kamarádu v okolí cívku na Zero,tak nejlépe si ji vypujčit a odzkoušet. ;-)

Taky mi prasknul kabel pod tou gumovou chráničkou,a to ho nemám ještě ani dva roky. Nová cívka stojí 4 000 kč,mě asi jebne o:-)

Přece je 24 měsíců záruka tak to spraví nebo se pletu? Jinak mě se to stálo taky pak sem to po opravě pro jistotu dokola projel tavnou pistolí a zatím dobré druhou civku to samé nedochází k velkému ohybu v té spodní části tak ať sa daří :-P

Na tohle se bohužel prej záruka nevztahuje. Můžou to zkusit opravit ale je to náročný a nezaručí mi že to vydrží. :-/

Aha tak to jo mě to spravil kámoš za flašu a supr pré to bylo v pohodě :-P

Však jsem si ji nechal poslat zpět a řeknu někomu jinýmu.

Děkuji za odpověď, mám v plánu si objednat jinou cívku ke svému detektoru, poté odzkouším a pokud problém bude přetrvávat tak by měla být chyba v detektoru. Detektor mám ještě v záruce, odešlu na servis ale musím vyzkoušet zda je problém v cívce či detektoru.

zdravím .všechny .mam dotaz chodím se ZEREM už tři roky sonda 30 2D. letos jsem se rozhodl o inovaci a koupil hloubkovou sondu 38x30 je to jiné kopu opravdu hloub ,lae moje lokalita je fakt samej bordel ,mam dokoupit leště malou sondu na zamořený lokality?? nerad bych si otevíral kovošrot má cenu koupit ,díky za radu .jinak na LP nedám dopustit

S malou sondou budeš kopat bordel také, moc si nepomůžes 8-)

S malou sondou budeš kopat bordel také, moc si nepomůžes 8-)

Zdravím pánové. Pokud by někdo potřeboval na Zero sondu Spider 23 cm ozvěte se, mám ji nevyužitou ve skříni. Vyměnil jsem ji za Discovery 33 cm.

zdar chlapy..potrebuju radu.uz mi jde z toho hlava kolem.jsem zacatecnik a chci koupit detik.do 9 tis.ne primo zacatecnicky ale dobrej detik.rozhoduju se mezi-zero 30,garretem 300i,bh land ranger nebo x terra 305?ktery je lepsi,,vim ze zero ma docela slusnou hloubku ale bojim se,ze mi bude vadit,ze neni display..dik..

nebude ti to vadit , zero je tak jednoduché že si ho zamiluješ. Osobně mám zero už pár let a super stroj. Na display se vyprdni , budeš z něho jen zmatený a stejně se na něj nekouk , chodí se na poslech :-) za mě z těchto detektorů 100% zero

Nazdar jeldo
Co to poudáš sim tě, např. jednotón bez displaye si nedovedu ani dnes představit. Ještě že ho na Leonovi mám :-D

Ajo :-D :-D já isi to neuvědomil :-D :-D

Custe , bere zlato? Pac ten co mám (nezero ) má 7,2 frekvenci a bere leda prd 😉

Zero zlato bere,kopnul jsem s ním zlatej prsten. 7,2 je asi málo na zlato. Měl jsem BH Quick draw pro a malou zlatou naušnicí jsem jezdil po cívce a ani píp :-/

Právě , díky za info ...

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru