Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

"Začínám s hledáním a koupil bych si detektor kovů.Mam na výběr CS1MX a Zero 23".

Děkuji za rychlé odpovědi,limit je 7000 a našel jsem taký Detech winner II,rok starý za 8000 a pokud spustí 500 Kč tak bych do něj šel. Myslím si že je lepší než ta dva co jsem uvažoval.

vem si z druhé ruky zero 30 a pár let ho nevyměníš. pokud by ti nestačil , tak rozhodně doporučuji velemana , bo ten najde ve třech metrech tank a v metru brnění o:-) :-D :-D ;-)

Ja mám ted reacher a dobry je to jedno tón musi se naposlouchat ale je dobrý na hloubku někdy az moc vinner2 je stejný jen ma jiny khz :-P

Možno blbá otázka ale co sa da naposlouchat na jednotóne?

I ten jedno tón má svoje modulace mincu slyším jasněji a krátce než vetsi železo a arzbronz je o malinko nižší atd fakt je tam rozdil ale abych rekl pravdu furt se ucim naslouchat třeba patrony maji super zvuk to kopu pořád no je to složitý co mi diskriminace odfiltruje koks tak pak co se ozve kopu :-P :-P

třeba to , že železo prská , barva je čistý tón , železo třeba prská na začátku sondy , i když zbytek je do barvy atd atd . toto je z cs4mxi , co si ještě pamatuju :-)

No ja sa pýtam preto lebo chodím na 3-tóne a tam sa už dá napočúvat lecos, či od výšky tónu, jeho čistoty a dĺžky.

Jeldo ty máš zero ja ho měl taky tam me štvalo že stribro šlo do zeleza i přesto sem to zkusil kopnout a byl tam jinak dobra masina tak sem přešel na reachera jednotom tam mi nebrble nic jen je to bud škrk nebo barva v tone skoro k nerozeznání pokud mi ta diskriminace to železo nevylouči kopu všechny pipance a vim že o stribro nepřijdu jak u zera : :-Pa zravim Rosnice Všestary Břizu :-P


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru