Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

Zdravím.Pokud to není příliš volným káblem u cívky tak s největší pravděpodobností je poškozen kábl v gumové chráničce v místě napojení na cívku.Navrhuji položit detík na pevnou podložku,zafixovat kábl k tyči a pomalu jej místo po místu ohýbat.Stačí trošku!V místě poškození by měl začít dělat prozvuky,Pokud to však dělá i pří lehkém tuknutí do cívky,tak se jedná o problém popsaný na začátku.Pokud má někdo z kamarádu v okolí cívku na Zero,tak nejlépe si ji vypujčit a odzkoušet. ;-)

Taky mi prasknul kabel pod tou gumovou chráničkou,a to ho nemám ještě ani dva roky. Nová cívka stojí 4 000 kč,mě asi jebne o:-)

Přece je 24 měsíců záruka tak to spraví nebo se pletu? Jinak mě se to stálo taky pak sem to po opravě pro jistotu dokola projel tavnou pistolí a zatím dobré druhou civku to samé nedochází k velkému ohybu v té spodní části tak ať sa daří :-P

Na tohle se bohužel prej záruka nevztahuje. Můžou to zkusit opravit ale je to náročný a nezaručí mi že to vydrží. :-/

Aha tak to jo mě to spravil kámoš za flašu a supr pré to bylo v pohodě :-P

Však jsem si ji nechal poslat zpět a řeknu někomu jinýmu.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru