Detektor kovů Minelab CTX 3030

Vlákno pro všechny uživatele detektoru kovů Minelab CTX 3030.

Návod pro detektor kovů Minelab CTX 3030: Návod CTX 3030

Testy detektoru kovů CTX 3030: Testy CTX 3030

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 24.10.2012 15:59

Mam bod!!! Seš to ty, slevař :-)

Su velikonoce teda u nás i 50 se dnes slavi je to těžký boj :-P :-P

No, doufám, že nějak takhle v Minelabu nevznikla ta zpráva o updatu...

tvl. Ta zpráva o update vnikla trolingem tady. Ale stejně jako původní verze bez updatu, no. Větší orgasmu, poznáš? Jak to měříš, vole? Slevou z náměstí SNP? No, mám bod :-)

Trolling bych si neodvážil zmínit, když viz odkaz Wlka o cca 25 příspěvků výše, se zmínka o updatu objevila v Elmarově článku k NOXu. Ale ten článek je z října 2017, situace se hold vyvíjí každým okamžikem, no flame, vždyť o nic nejde. Máme i tak chytrou mašinku, kdo má víc. A venku prší...

Já nikdy nechtěl slevu zadarmo myslím, ale máš to u prdele, pokud mi ji nabídne cizí člověk sám, nejde mě o ty prachy, ale o vstřícnost a dobrý pocit. Koukám klepna mluvila, já na rozdíl od ní nepráším, takže si nechám pro sebe co klepna prášila na tebe, to by jses dozvěděl, ale od něho stejně není o co stát, jet o neschopný člověk.

Pravda nox se minelabu sakra povedl a ja jim to preju ale za me nemaji poustet do sveta zpravu kterou nechteji nebo nemuzou splnit a jeste i s datem /1Q 2018/ a potom ticho po pesine.

Já sem trpělivej. Chudej, nima příčiněním, ale teď už krutej. Co se mi může stát víc, než že ty zmrdy přežiju. Na obě strany, doufám že to čtou. Pak že pank je ded.

supeer ziadny update na nase CTX nebude vyjadrenie Minelabu. :,-(

Jo jo, včera nám to psali, žádné podrobnosti k tomu nemáme.

velka skoda takto skrtit ctx nechapem a som sklamany. Mi to pride ako obchodny zamer Minelabu...

Tak tahle konkrétní "taktika" zcela určitě odradila a odradí spoustu potenciálních zákazníků Minelabu. Škoda...

Ahojte hladaci.Doteraz som chodil iba morske plaze, podarilo sa mi ziskat povolenie na hladanie na jednej farme. Su to hlavne pastviny pre kone a kravy. Podla farmara, tieto neboli orane dobrych 30 rokov. Nemam skusenosti s hladanim na poliach a pastvinach. Poradi niekto nastavenie na 3030? Co si myslite ktoru cievku bude lepsie nasadit ako prvu? 11nastku alebo 17tku? Lokalita je to fajnova v dedine na vychode je stare opatstvo z 11teho storocia a nedaleko mali tabor. rimania.

ak je porast maly co v tuto dobu zvykne byt na lukach urcite rovno 17 a manual citlivost na max co to da a pekne pomale pohyby. Ostane nastavenia su hadam jasne... ak nie tak obalka.

Jenom se zeptam zde zkusenejsich , chodite NC na automat nebo ladite rucne kanal .... a proc ? a dale kdy pouzivate GB ? ja beham asi uz dva roky a gb jsem nepouzil ani jednou a to ani kdyz sem chodil na cedicich , ci na plazi u more ..... nevidel jsem zadny problem tak me to snad ani nenapadlo .... diky za rady :)

NC ze vraj najlepsia citlivost je na kanali 4,7,11(naj) a najmensia na kanali 1. GB som chodil aj ja na auto aj to vsade odporucaju a zacinam chodit na manual zda sa ze to prida par cm... este to nemam dobre nachodene. Jeden co chodi more on ladi GB rucne ale musi viac krat pocas hladania ked robi prechod morska voda-plaz suchy piesok ze vraj mu to nieco prida. Ono GB manual musis vediet podla mna pouzivat lebo ked to nechas pocas dna na 1GB tak za par m mas ine podmienky a tym pad prides o cm. Vdaka nordovi ktory ma naviedol na dobru cestu som zistil som ze aj smooth,CO50 Recovery deep je omnoho lepsi ako ine rezimy. Napiste prosim CTXkaci ake nastavenia chodite bolo by dobre to tu rozobrat aby aj ostany vedeli co a ako preco kedy...

na mojej zahrade rozmyslam o stavbe trubkoveho polygonu myslite ze by to bolo OK? jedna rurka 30-40mm nasikmo hlboko do zeme a budem zasuvat

daju sa zasuvat pod akym kolvek uhlom. inspiracia https://www.youtube.com/watch?v=5a7ZnIt_f9Y
:-D

Nejlepší je stejně reálný teren. Tyhle testy na umistenej kov nerikaji vsechno - kazdej nalez lezi unikatne a ty se k nemu unikatne priblizujes, roli hraje klima i mineralizace. Proste pet hodin na jednom poli a kdo vic prinese, kdo bude mit kolik signalu. A tak desetkrat, aby se vyloucila nahoda - pak mi to neco rekne :) jak na tom detik je oproti konkurenci každopádně mám Ctx a jsem plně spokojen a to už jsem nějaký detik od roku 2009vystridal,ale taky jsem si udělal svahový poligon a na testy ve změnách v nastavení je to jedine k prospechu

caute
Co vravite pre a proti na takyto "test box" paci sa mi ze sa da prenasat trebars na rôzne akcie , naplnit rôznou hlinou teda aj mineralizaciou, moznost spravit suchy mokry box rôzne natocenie ciela podla mna pecka. https://www.youtube.com/watch?v=jCYOQms0hco

Dobrý nápad! ;-)

Mohl by mi, prosím, někdo zkušenější poradit, jak na velkou cívku? Opatřil jsem sobě Minelabích 17" a jen bych rád věděl, jestli mám do začátku nějak měnit nastavení, třeba citlivost mě napadá... Nebo mám nechat všechno tak, jak mám na 11". Nebo jestli máte nějaké jiné další zkušenosti, čeho se na začátku vyvarovat... Díky.

mam 11,17,14x9,10x5 a chodim s rovnakym nastavenim samozrejme 17 je citlivejsia na vonkajsie rusenia a niekedy treba znizit citlivost ale o moc nie. pokial ma niekdo lepsie postrehy skusenosti sem s nimi.

Hlavně poooomaaaaalllluuuuu

Pro ty co snad čekají na případný update ctx zde odkaz na vyjádření Minelabu:
http://www.minelabowners.com/forum/showthread.php?32388-Ctx3030-update/page2

:,-(

no po pravdě trochu mě překvapilo, že o update do budoucnosti vůbec neuvažují... pokud je to opravdu vyjádření z australského minelabu (......i have now an answer directly from Minelab. They said there is no plans to update the CTX 3030 software in the future.), tak to vypadá, že se pracuje na nástupci ctxka a nebo se taky s FBS2 končí úplně a budou už jen rozvíjet technologii Multi-IQ a nový ctx bude postaveno na téhle platformě (jako třeba Equinox 5050 :-) ).

Chápu to stejně - tím "update" byl nejspíš myšlen nový stroj ve třídě CTXka - nějaký nadopovaný Nox - GPS, Target Trace, Barevný LCD atd. atd. - jen my jsme to v překladu asi špatně pochopili :-/

Chtěl bych se zdejších majitelů zeptat na zkušenosti se 17" sondou.....jaký je hloubkový nárust?zdali je alespoň přibližně citlivá na droboť jako základní 11"? a jestli se o tolik pronese víc nebo ne ? no prostě cokoliv , jakékoliv postřehy , děkuju budu rád , klidně SZ ;-) 8-)

to jsem pročetl :) spíš by mě zajímalo jak se vyplatí nebo ne v našich podmínkách

je to relativne pokial mas $$$ kludne ju kup vyhody: lepsie pokrytie, lepsia hlbka o par cm v priemere +5cm ale ako na co, hodi sa na luky polia, aj niektore lesy, je tazsia oproti 11 ale 14x9 vazi este viac ako 17. mam vsetky okrem 6ky. Velmi zalezi ako mas nastavene CTX s 11" dam aj 30-35cm ale zase ako na co... ja chodim max 4-5 hodin v kuse a mam dost aj s 11. chcem skusit ten postroj ale je dost drahy. rozmyslam nad tymto https://www.ebay.com/itm/AG-Detecting-PAL-Body-Harness-for-Metal-Detector-Swingy-Thingy/253580964218?hash=item3b0a9a717a:g:q2gAAOSwozxa3u3b

Aktuální? Cena, stav, výbava.

Velmi stará otázka, update CTX3030, bude nebo je to jen, velké nesplnitelné přání?

Otázka jestli bude nebo ne spadá na Minelab v tomdle má CZ distribuce ruce svázané ,obecně ale Minelab nedělá update pro update jen aby něco vyšlo pokud by to nic nového nepřineslo.
BTW :Pokud máte nějaké nápady co by jste v update chtěli klidně to napište , v dubnu bude konference tak to tam můžem nadhodit.

posledne zname info je ze nebude nič(aj ja dufam že bude), však kto by aj vyvijal novy soft na detektor z roku 2012 radšej vypustia novy detektor na ktorom zarobia viac ako novy soft ktoreho vyvoj sa im nezaplati. No čo už taky je kapitalizmus škoda.

urcite by sa zislo recovery speed nieco podobne ako je v equi,odladenie zeme v ctx je na to casovy limit a ziadne spetne info ze co kolko a ako(i ked auto funguje),moznost zvolenia jednotlivych frekvencii vsak sa chvalia ze rozsah je 1,5 - 100khz(preco to nevyuzit), zisiel by sa nejaky špeci gold rezim,mohol by byť iron bias,tone volume ferrous-non ferrous, aktualna uroven mineralizacie... no je toho dosť.

ano, to je otázka, zda se vyplatí vývoj software nebo raději nový stroj, podle mě CTX má velký potenciál, jen by stačil malinko přizpůsobit dnešní době (stávajícím vydávaným detektorům) a pojede dál, teď mi přijde spolu s e-tracem strašně degradován, i když si to nezaslouží ani jeden z nich
freexxx: ...s vyjmenovaným souhlas, ještě bych přidal něco ve smyslu e-traca pro multitony variability a limits
jako top, jak už se píše, možnost výběru práce pouze v jedné frekvenci nebo dvou zároveň, ne jen FBS (ideálně si zvolit vlastní 1,2,3 frekvence na kterých současně pojede :-D) a tone volume ferrous

Ahoj vespolek.
Prodám CTX. Více informací do zpráv

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru