Detektor kovů Minelab X-Terra Pro

Vlákno pro vlastníky detektoru kovů X-Terra Pro

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 8.3.2023 16:22

Folie

Koupil jsem X-terru pro a zkoušel ho na poli a i přes veškeré nastavení mi detekoval jak železo tak i mince které jsem jsi vzal na zkoušku. Zvuk byl u obou stejný, mince jsem zakopal tak 15-20 cm hluboko a detektor je skoro nebral, a když jo, tak zvuk byl příliš tichý a ID na displeji se neukazovalo, tak jsem zkoušel zvýšit citlivost, cíl to bralo pěkně, ale potom hledání po poli mi furt házelo prozvuky i přes potlačení interferencí a vyvážení terénu. Když jsem šel hledat na pole tak jsem furt nacházel železo, ale detektor ukazoval ID cíle podobné jak u mincí, tak jsem zkoušel všechno nastavení pozměnit, ale pořád to ukazovalo stejné ID (ID železa byl kolem 90-99 (někdy ale i 85, 70 aj.) po vykopání pak kolem -16). Tak teď nevím jak to mám nastavit aby to ignorovalo železo a bralo jen mince a artefakty, možná dělám něco špatně ale žkoušel jsem všechno. Budu rád za každé rady, díky. :-)

Podle toho co uvádíš, hledáš v allmetalu. Nox a Mantikora mají pro přepnutí do diskriminačního režimu tlačítko. Ty prozvuky jsou špatným nastavením detektoru. Citlivost, rychlost odezvy atd... spíš by chtělo, aby ti někdo vysvětlil nějaké základní nastavení. Nebo se podívej na YT, nějaký tutorial tam určitě bude.

Tak ako píše OBI... alebo za mňa poradie: návod k detektoru, youtube videa, kontaktovať s pomocou tím LP(elmara,zukloš).
Minelab X-terra pro, super detik za vybornou cenu voči ostatným značkám nižšie nechoď viac už iba equinox, manticore...

Vážení, Elmara a spol.. Před chvílí jsem viděl video s Minelab X-Terra Voyager. Proboha, co to zase je? Vypadá a krákorá jak Apex.

@ludvas: minelab.com
Tam najdeš odpovědi. ;-)

JackWhite. Dík, to mě nenapadlo jít hned k prameni. Myslel jsem, že to je zase nějaký klon, protože nebylo na první pohled zřejmé logo(pouze černé). Navíc ve videu dal Simplex Lite, Voyageru tak trochu na prdel. Ale zase na druhou stranu za 150dolců? Asi neumím číst mezi řádky a nebo je to zatím tajné, nenašel jsem pracovní frekvenci.

Též jsem to nenašel, možná to bude jednofrekvenční s ohledem, že na displeji nevidím žádnou zvolenou frekvenci.
Můžeš poslat dotaz do Minelabu, určitě ti odpoví.

X Terra s cívkou 11 2D,v nastavení Maskulin zde nemá konkurenci,u tohoto detektoru platí, všechno se vším souvisí je zapotřebí jenom přemýšlet,s dosahem a separací jde tvrdě po Mantikóre, ať to pípa 👍👍👍

Mám dotazek koukám že máš jak xterru pro tak i 600, a já o jednom z nich uvažuji...co používáš??a proč??...sbírám hlavně mince ...tady mě lámou na 600 je ted za dobrou cenu ....ale.......díky za odpověď a pomoc

X Terru s civkou 11 2 D,noxe mám jako záložní 👍👍👍

Tu cívku máš tu základní co je u xterry nebo tu 11 2 D z noxe........ptz kupovat to zvlášť tak je cena někde jinde...otázka zda se to vyplatí oproti noxovi 600....hl co se.tyce.rychlosti odezvy a hloubce..

Zdravím, potřeboval bych vědět zda kryt cívky Minelab Vanquish V12 je totožný s krytem na cívku X-Terra PRO V12X. Děkuji

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru