Detektor kovů Nokta Fors CoRe

Zkušenosti a hodnocení nového detektoru od Nokty.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 10.7.2014 15:38

Ne na Velemanu :-) Nevím jestli byla otázka na mě,ale samozřejmě že na Noktě.

cus má nekdo nokta fors core mám problem jak to ze mi german id házi do bordelu kdyz mám id mask na 0 dik za radu

Ahoj, keď si kúpim bluetooth sluchátka, napr. SONY https://www.mall.sk/prenosne-sluchadla/mdr-xb650btb-cerna , existuje nejaký bluetooth konektor ktorý pichnem do fors core a budem môcť používať fors core na bezdrátové sluchátka??

Ahoj, koupil jsem toto Bluetooth přijímač/vysílač A2DP stereo dongle adapter https://www.sunnysoft.cz/zbozi/168PCI-146/bluetooth-prijimac-vysilac-a2dp-stereo-dongle-adapter.html a k tomu sluchátka Defender FreeMotion HN-B590 ale ještě jsem nezkoušel .
Mám detektor Makro racer

Bluetooth přijímač/vysílač A2DP se sluchátky Defender FreeMotion HN-B590 .Funguje to ,ale jen doma.
V terénu to otestuji až bude teplo 8-)

tak to mě taky zajímá,jestli to funguje jak má a hlavně jaký to má zpoždění ;-),kdyžtak dej vědět jestli se s tím dá chodit,hledat.. klidně do obálky...předem Dík :-)

Ahoj lovci, chtěl bych vás co chodíte s "core" poprosit o radu. Pořídil jsem si core jako svůj první detík a snažím se o něm co nejvíc načíst. V růžných diskusích at už zde, nebo na jiných webech jsem se dočetl, že pro nezamořenou oblast je asi nejideálnější chodit v DI2 sens 75 a mask 5-8. Pokud ale detík nastavím na DI2 a klidně nechám základní nastavení sens 50 a mask 10, nebo zkusím jakékoli jiné v tomto režimu, detektor vlastně nepřetržitě vydává nějaké zvuky. Je to jiný zvuk něž na cíle, tak se člověk nesplete, ale pořád vydává zvuky jako když škrtnu v DI3 v lese o malý stromek. Něvím, jsem nováček a třeba je to normální. Chodím proto jen v DI3 a tam je klid, ale zase prý člověk přichází o hloubku...Díkes

Zdar, nechce nekdo fungl novou sondu Mars Discovery 13"(33cm)???? Pro Nokta Fors CoRe

Cus ve spolek po delsi dobe sem oprasil noktu forc core a porovnaval ze simplexem zaver je takovy ze detik nenajde soc korunu ani ve 30 cm puda neni nejak mineralizovana,dava ji tak v 25 se zakladni sondou a na dvouton a kapacita vydrze novych baterek je cca 4h 3 x po sobe novy balicek alkalik a stejna vydrz driv to drzelo lepe uz sem psal i na servis lp ale bylo me receno ze se to tezko hleda jesli tam je nekde zavada tak bych jen vedel jesli ten dosah detiku nesouvisi z nejakou poruchou a zaroven zkraceni zivotnosti baterie jesli se vam to nekdy stalo nebo byl takovy problem detik uz pamatuje tak to moc hrotit nebudu nasel si uz svoje navic uz tahle verze detiku neni neak aktualni tady na forku dik za reakce

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru