Detektor kovů Nokta Fors Gold

Vlákno pro výměnu informací mezi vlastníky detektoru kovů Nokta Fors Gold

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 9.4.2014 12:45

Dobrý den, odpověď máte v obálce (popis jak postupovat). Příště je lepší to poslat rovnou, zvláště jestli to dělá od začátku a zbytečně se netrápit. Chyba se může stát kdykoli a u jakéhokoli přístroje, ale nejdůležitější je jaký je následný servis a na tom si Nokta zakládá, takže neváhejte a pošlete co nejdříve, my to nejdříve opravíme a pošleme zpět. Tacud

Tak jsem si poridil Golda v setu a musim rict ze je to parada. Jen je opravdu velice citlivi i na nejmensi kousky kovu takze neni problem kopat ustrizky dratu a ruznych plisko o velikostech par mm. Jinak by me vcelku zajimalo jestli je lepsi dosah a citlivost pri DI3 a citlivosti 80, nebo boost a citlivosti 55-60. Jeste se mi v rezimu boost nepodarilo na vyzsi citlivosti dosahnout stability. Je to pak ujeceny jak ciganga u taboraku z lahvi rumu. Asi budu muset vyzkouset udelat provizorni polygon a otestovat. Nebo uz to nekdo testoval? 8-)

Podle mě je nejlepší boost. DI3 chodím na plno, t.j. 99/0 a skoro bez prozvuků, ale boost se dá ještě víc vyšťavit. Boost chodím 70-75/5, ale jsou místa a chvíle, kdy rád přepínám do DI3. Citlivost nad 75 se moc řešit nemusí, tam to už na dosahu moc nepřidá. ale u diskriminace hodně ubývá hloubka, takže tam je dobré držet jí co nejmíň. Nasadil jsem Goldovi Marse Discovery 13" a podle toho, co jsem si vyzkoušel, tak tam to na běžnou minci přidalo oproti základní žehličce 4-5 cm navíc.

Souhlas s Kofou v podstatě ve všem. Disk nedávám nikdy přes 10 a ono to ani není více potřeba. Pokud chceš ještě neco přidat tak v boost s diskem pod 5 začíná opravdu mazec :-)

Ahoj,a celkem to je kolik ten dosah? :-)

Pomalu se tomu dostavam pod kuzi, i v barve hlaseny zeleza nejsou cisty takze se daji v pohode rozeznat i kdyz je zatim kopu abych si mohl byt jistej, prece jenom to mam chvilku a sem zvyklej z BH ze prahovky hlasil kolikrat do zeleza a sem tam byli barva. Postupne ubiram diskriminaci a jak rikas Maro, posledni dny chodim na 5 a asi ji budu nechavat na nule. Jsem zvedavej kam az se dostanu na bst, disk 0 a sonda 39,5x33,7... To uz budu kopat k protinozcum XDD Zatim je u nas kopa snehu i kdyz jsem neodolal a dneska vyrazil les. Tak to vypada ze to do par dni sleze a pujde se testovat ,.) Diky za infa kluciii :-)

Tak jsem dneska nastoupil na ještě ostřejší nastavení v Boostu. Chodil jsem takřka celý den 70/0, detektor v tomhle nastavení krátce štebetá a cíle slyším líp, než s discem nad 5, kde prozvuky jsou táhlejší a podobný cílům. V nastavení discu na 0 ale nestíhám měnit baterie. Po cca dvou hodinách mi Gold pokaždý chcíp, kvalitní baterky KO. Elmaro, nastavení discu pod 5 v boostu mi pod Marskou škvaří žížaly, ne teď vážně a mám dotaz jestli někdo neví co u Golda a discu na nule běží za proces.

Kdy je podle vás lepší použít DI3, pro mě je možná sluchově příjemnější.

Tak když ti víc vyhovuje,tak ho používej furt.

Zdravim. Mam problem s Goldem. Nejde zapnout. Baterky jsem samozrejme kontroloval a zmeril, jsou nove. Vypinac je v poradku. Nechce se mi do toho hloubat vic. Uz v minulosti se mi parkrat stalo, ze nenaskocil na poprve, ale ted je to totalne. Setkal se s tim nekdo, popripade ma ze skusenosti moudre reseni ??

Také zdravím :) no moudré řešení by určitě bylo, pokud je v záruce, jej poslat k nám do Jílového na servis než do toho "hloubat" :) Adresu najdete v kontaktech, stačí přiložit kopii dokladu + stručný popis závady a tel. kontakt na sebe, v případě, že by Vás technik potřeboval kontaktovat. Servis většinou vyřizujeme do 1 týdne od obdržení, pokud není důvod na delší zásah (čekání na náhradní díl apod.). Hezký večer. Jana Mlejnská

Už to naskočilo. Nakonec za problémem stojí špatné zapínací tlačítko.

Zdravím.
Rozhoduji se mezi Goldem,Minelab X Terra 705 a Makro Racer1.
Poradili by jste mi do čeho jít? Jsem spíš na kolečka, než válku.
Díky.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru