Detektor kovů Nokta Legend

Vlákno pro všechny majitele detektoru kovů Nokta-Makro Legend

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 1.12.2021 10:55

Mě osobně se ten detektor líbí. Když se kdysi mluvilo o tom, že má Nokta vyjet s multifrekvenčákem, tak mě napadlo, že by bylo fajn kdyby ho udělala ve stylu Simplexe. Akorát o něco konstrukci vylepšit.
Sám Simplexe mám už rok a půl a ten detektor mě prostě baví. Chodil jsem 6 let s Garrettem 350 a chtěl jsem něco rychlejšího a nezatížit rodinný rozpocět.(nový dům a práce kolem, takže je kam sypat o:-)
Ta konstrukce je šikovná a detektor je líbivej, ale je to tak úměrný tomu Simplexu a jeho ceně. Je fajn, že už Legend osadili v základu karbonovou spodní tyčí, tu jsem na Simplexe dokupoval, stejně tak jsem dokupoval prodlouženou středovku aby zámky tolik netrpěly.
Proto mě u Legend zarazila cena. Ikdyž je to nový multifrekvenční detektor, tak má stejnou konstrukci jako Simplex, za 19 tisíc bych asi čekal víc.. Když si vezmu že stojí stejně jako Nox 600.. Navíc Equinox se už prodává víc jak tři roky??? Nokta 3 roky po Minelabu vyjede s multifrekvencí a detektor stojí stejně.. :-/


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru