Detektor kovů Nokta Relic

Vlákno pro všechny uživatele detektoru kovů Nokta Relic

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 13.6.2016 17:57

Sonda sem sonda tam:D tak se taky poptám. Až slezou mrazy tak mám v plánu zainvestovat do větší sondy a zajímá mě jestli je na trhu jen tahle jedna jediná a nebo je na výběr něco víc :-) . Klidně mi napište do zpráv kdo má s čím jaké zkušenosti, budu jedině rád :) .

Ahoj..už jsi prosím tě narazil na nějakou jinou tu sondu? Díky

Ahoj, ptám se všude možně a nikde nic. Na LP mě řekli, že nová sonda na Relic má jít do prodeje letos na jaře. Je léto a pořád nic :-D

Jj taky právě koukám všude ☺ díky za odpověď

Tak to vypadá, že sonda jen tak nebude - jestli vůbec. Hádám, že za tím bude uvedení Equinoxu na trh - v souvislosti s tím klesly ceny většiny detektorů a jejich prodávanost. Relic spadl cenově a taky si myslím, že si ho v dnešní době už málokdo koupí. Proto se výrobci zřejmě nevyplatí pro takový stroj vyvíjet a dávat na trh sondu, které se prodá pár kousků. :-(

:-O až mě z toho na srdci zabolelo...

To je jen můj pocit... Třeba za pár dní uvedou sondu na trh - nevidím do toho. :-) Možná se jim jen něco zkomplikovalo.

Né že by momentálně Turecko nemělo komplikace s invazí dál na východ :-D, asi mají momentálně jinačí priority :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru