Detektor kovů Nokta Simplex+

Vlákno pro všechny uživatele detektorů kovů Nokta Simplex+

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:17

Do týdne by měla být aktualizace venku.

Update je venku

Ahoj dík za info a už si testoval?

Update překvapil :-D :-D :-D

Kde to jde stáhnout? :-)

https://www.noktadetectors.com/metal-detector/simplex-metal-detector/

Zdravím, chci se zeptat zda je nutné koupit k tomuto detektoru originál bezdrátová sluchátka nebo se dají připojit i jiná se stejnou frekvencí a ještě jsou to RF wireless nebo Bluethoot? Díky moc za info

díky ;-)

Fungují na Simplex i jiné než originál sluchátka? Děkuji

Přes kabel jakékoliv. ;-) Bezdrátová přímo ne, ale já to řeším přes bluetooth audio vysílač, akorát ti z detektoru visí něco velikosti krabičky sirek, což se dá.

Dakujem už som to našiel,že to niekto používa.

Ahojte,
sú aj nejaké iné cievky ku simplexu? Zatim som nič nenašiel.

Mám simplex+ a dohledavačku mokta Pointer new a ruší se to jako kráva.fur stahuju citlivosti.poradi někdo?

S novým updatem se dá simplex stiskem tlačítka zamutovat, za mě pohoda

Po updatu na v.2.78.detik začal čárku pod maximem docela chrčet jak chřestýš.Ve sluchátkách nepoužitelný.Předtim to nedělal.Nevite někdo co s tím?

Zkusil bych se vrátit k 2.77.

Zkusím to dik 8-)

Nedoporučuji stahovat novej update 2.78 na YT z Polska varování 8-)

Někde bylo psané, že nový uptade 2.78 je určen pro nové cívky.Co je natom pravdy nevím.

Makro simplex nové cívky na YU 8-)

A mají nějaký praktický význam, nic lepšího nevidím.

Pre mňa je výhodou novej eliptickej cievky skladnosť v batohu, že nemusím detektor rozoberať, ale "vyhľadavacie parametre" neviem, neviem...

Makro simplex + umí hledat dnes 100 Kč 1948 zastíněná dvěma hřebíky 80 mm hloubka 10 cm mince na kolmo 8-)

Makro simplex jde po hloubce, super separace 8-)

Detektor simplex + po 10 měsících hledání, skutečně kvalitní detektor, dosah separace moc uspokojivé, kvalita hledání 100%,žádné prozvuky falešné signály, detektor se chová absolutně klidně, kvalitní údržba, servis, nastavení, používám nastvéní Mulis naprostá spokojenost, detektor nemá rád rejček fiskars a věci tomu podobné, používám jenom dloubák, mobil v pohodě, pro lepší výsledky doporučuji s detektorem komunikovat, detektor toleruje i menší spotřebu alkoholu, měsíčně 3 placky rumu, nedoporučuji v blízkosti detektoru provádět tělesnou potřebu tj močení a věci tomu podobné, moje poznatky při hledání, hledám pravidelně 15 - 20 hodin tydně, aď vám to pípá 8-)

Ahoj všem. Dal jsem upgrade na verzi 2.78 a bez té separační cívky je to hrozné. Omylem jsem se vrátil na úplně původní 2.68 a teď tam nemůžu dostat 2.76...poradi prosím někdo co s tím. Děkuji.

Ahoj. Počítám, že jsi to dnes řešil s Jaccobem. Pokud je to ok, tak písni :)

Ahoj...ano řešil a zdárně vyřešeno...👍

Ahoj. Já mám stejný problém jako David74. Měl jsem verzi 2.78 a stáhnul 2.68, ovšem detik to nějak nepobral. Tak jsem nahrál zpět 2.76 a přestala mi fungovat separační cívka. Ta origo funguje, ale separační ne, i když jsem zkoušel nahrát všechny tři software (2.76, 2.77, 2.78). Mohl by si poradit, co je potřeba ještě nahrát, aby fungovala i ta separační sonda, prosím tě? Děkuji.

Ahoj. Zvláštní... nejlépe pokud by jsi mohl, zavolej ráno k nám na servis (vedoucí servisu Petr Zuklín) Ale na tohel se budeme asi muset podívat.

Stáhl jsem to tady z odkazu (tu 2.68) a detik fungoval jen zvukově, ale obrazovka byla čistě bílá. Tak jsem nahrál 2.76 a když zapojím separačku, tak to ukazuje, že není vůbec cívka zapojena. Tak jsem zapojil tu 28" a ta normálně jede. Podívám se ještě na ofiko stránky, jestli nejde stáhnout nějaký ovladač na tu separačku a kdyžtak zítra zavolám. Děkuji.

Já tam nic takového nevidím.

Ahoj.. máte někdo zkušenosti s tou separační sondou pro Simplexem??

Tak a teď srozumitelně... máte někdo zkušenosti s tou separační cívkou na simplex +.. má cenu si jí kupovat ?.. díky, ať to pípá...

Ahoj, tak jsem zkoušel tu novou cívku a připadá mě že je přesnější v určení místa ale má menší dosah. Mám nový uptade 2.78 a s tí je origo cívka téměř nepoužitelná. Dotaz jde se vrátit ke starší verzi softweru bez komplikací, ať vím jestli se v tom hrabat. Pak bych udělal test dosahu. Jediný klad vidím teď ve skladnosti detektroru.

Ahoj, vrátil jsem se na uptade 2.77 jde to bez problémů. Jedou na něm obě cívky v pohodě.
K uptade 2.78 píše výrobce asi toto:
Stabilita a hloubky ID byly změněny zpět na stejné úrovně verze 2.68. To NEMÁ vliv na celkovou hloubku a citlivost zařízení.
Nemá někdo stáhnutý a uložený uptade 2.68?

https://ulozto.cz/file/N5yCoNeDNSYP/nokta-makro-simplex-firmware-v-2-68-2v68-2v34-r798-zip

Do vánoc mám gareta150 ale od vánoc budu mít simplex ,jejda ja to vlastně nevím. tak po vanocích :-/

Ahoj používáte na simplexu spodní karbonovou tyč jak se to chová ?

Jak řešíte u simplexu tvrdá tlačítka jsou k mání náhradní ?nam rok a je to šílené mackani

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru