Detektor kovů Nokta Simplex+

Vlákno pro všechny uživatele detektorů kovů Nokta Simplex+

založil Elmara 3.10.2019 16:17

Ahoj všem budoucím majitelům Simplexe. V neděli 13.10. budeme točit instruktážní videa a také detektor hloubkově a separačně testovat. Vše pak samozřejmě vyjde na LP. Jelikož se to plánuje takto dopředu (detektory by tady měli být v úterý) docela by nás zajímalo, zda nechchcete otestovat nějaké speciální cíle. Určitě budeme dělat tradiční 1 kčs, 2h RU, drobná Ag, olověné oboly atd.

Doufáme že ve středu

Všem budoucím majitelům Simplexu. Všechny objednané detektory budou odesílány zítra. Dnes jsme s Jaccobem dělali první testy, musím říci, že v tom dešti to bylo docela maso :).

Každopádně, detektor se opravdu povedl a máte se tak na co těšít. Po již představené serii Minelab Vanquish je zde další přístroj, který bude doslova válcovat třídu do 10 000 kč. Nokta oproti testovacím modelům, které byly na Mistru hledači značně přidala jak na stabilitě, tak na dosahu ve 3 tónovém režimu. Pokud pak vezmu v úvahu, že detektor stojí necelých 8000 kč... je to opravdu pecka!
V neděli budeme dělat velké testování, samozřejmě vše natočíme a v pondělí by to i se zevrubným popisem ovládání a doporučených nastavení mělo být na webu. :-D

Zdravím.Super zpráva. Ať Vám vyjde počasí. Nejraději bych už ho chtěl, ale doufám, že vydržím a počkám až uděláte porovnání s Vanquish 540.
Ať se daří.

To v podstatě máme, 540 jde hlouběji, na nejdrobnějí cíle je rozdíl už dost výrazný. To je ale detekor z jiné cenové třídy. Každopádně z 340 a 440 se tedy Simplex popasuje extrémně dobře a tam je to docela souboj. ;-)

Máte pravdu. Rozdíl je tam 3610kč. Jen jsem si říkal jako laik jestli ten finanční rozdíl je také znát na vyšší kvalitě detektoru. Tím myslím jestli je podstatný rozdíl v hledání do hloubky, rozpoznání cílů atd., nebo jsou srovnatelné a není to třeba jen tím, že jeden se dá dát celý pod vodu a druhý ne.

https://www.youtube.com/watch?v=1ixb6pjIbFk
Nehci stranit nikomu,sám teď nevím co koupit. Není známo nic o okolnostech. Podle množství tlačítek to vypadá na Vanquish 540. Podle řeči to vypadá na frantíky,komu fandí,nevím.

Detektor je Turecký, nikoli Francouzský. Snad i úplný začátečník musí slyšet, že Vanquish má zavřenou diskriminaci a proto na ty cíle, které leží na povrchu nereaguje. Je to jenom fake. Stejná parta, tam stejným způsobem udělala také video s XP a myslím, že ještě jedno to si teď nepamatuji co to bylo. Samozřejmě stejným způsobem jasně vítězí Simplex. Myslím, že ty videa začínají ten detektor spíše poškozovat, je to dobrý začátečnický přístroj, pokud od něho ale někdo čeká více, právě na základě takového videa, bude hodně zklamaný. Samozřejmě to pak všude napíše a výsledek bude, že detektor, který je výborný do 10 000 kč se poplive... :,-(

Já samozřejmě vím,že je Türkisch,netvrdím nic jiného. Myslel jsem řeč těch frajerů,co dělali tu srovnávačku na videu.Toť vše.

No, tak ty taky nejsou frantíci, i když tam ta francouština jede ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru