Detektor kovů Tesoro DeLeon

Pro mnoho hledačů může být i výhodou jednodušší zobrazení ID cíle na LCD. To má oproti Cortesovi větší ikony a čísla. Ať už tak budete detektor kovu Tesoro DeLeon, používat v režimu All Metal nebo v diskriminačním režimu, vždy se můžete těšit na jasnou a nekomplikovanou odpověď tohoto přístroje.

Návod pro detektor kovů Tesoro DeLeon: Návod DeLeon

Detektor se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.8.2010 12:00

namor já na deleona dal cívku SEF 30x25 netušíš jaký nastavení by mu vyhovovalo?S touhle cívkou se chová úplně jinak než jsem byl zvyklej s tou základní.

Cívka S.E.F. Special Electromagnetic Field jinak má taky označení 00 je to Hybrid.Ani kočka ani pes.Jen pro upřesnění ;-)

buiaimon:no tak horšíto sní naštěstí není spíš ji musím dostat do krve protože je všechno jinak :-)

Nemám vyzkoušeno kolego ale v nastavení u Leona není rozhodně taková variabilita jako u detektorů typu Minelab apod. Takže nachodíš.
Já když koupil v minulosti jakýkoliv detektor, tak jsem vždy začínal tím, že jsem si na zahradě připravil polygon (mince, železné předměty, barevné kovy) vše v různých hloubkách.
Pár dnů se s tím vyblbneš, zapisuješ do sešitu a začne ti vše pomalu zapadat do sebe.

To je nejlepší rada, jakou ti mohu poskytnout.

namor:na tohle se chystám ale až sleze sníh.Takhle jsem začínal když jsem si detektor koupil.Za domem máme velkej sad kterej se jako pole naposled použil před rokem 1950 a od tý doby je to osázený stromama a jen se to suší takže hlína dokonale zhutněná :-)Každopádně díky za radu :-).

Tak fajn. Pak mi napiš, jak jsi dopadl, držím palec.

Ještě dotaz,co používáte za baterie?

Nabíječky Eneloop. Vždy a ve všem :-)

Díky :-).Dám vědět sám jsem na to zvědavej.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru