Detektor kovů Tesoro Silver uMAX

Nový detektor kovů Silver µMax, vybavený technologii Max Boost a díky ní disponuje zvýšeným dosahem než předchozí typy. Je tak velmi dobrou alternativou k mnoha digitálním detektorům, které se pohybují ve třídě do 10.000 Kč.

Návod pro detektor kovů TesoroSilver µMax: Návod TesoroSilver µMax

Detektor se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.8.2010 10:39

Zdarec, prodám ač nerad Tesoro silver uMAX zakoupen zde na LP 7.2.2014. Základní cívka+kryt na cívku. Volejte na číslo: 733 637 821

Prodáno. :,-(

Prodáno. :,-(

Pokud by mel nekdo zajem prodam Tesoro silver umax special koupen zde na L.P. loni o prazdninach stale v zaruce. K hledaci pridam kryt na civku a kryt na ridici jednotku. Mozno zaslat foto na email.tel 608969401, cena 4500 Kc. Nemam na to bouzel cas ale byl to prijemny relax. Pouzit 2x jeste puvodni baterie.

Pánové prosím o radu,po dlooouhé době cca půl roku jsem konečně vyrazil do teréénu a neskutečně mi propípává detek,baterky jsem dal nové rozdělal jsem ho a vyfoukal ale nic nepomáhá,mám tam velkou cívku S.E.F. 30x25,nikdy před tím se to nedělo,poradí někdo?Díky

Ahoj,často to dělá špatně utažený konektor kabelu od cívky. ;-)

Dobrý den, mám detektor (Detektor kovů Tesoro Silver µMax special edition - vybavený sondou 23cm x 20cm (9x8") u sondy je napsáno že je voděodolná a tak bych se chtěl zeptat zda to znamená, že je sonda vodotěsná a dá se s ní hledat například v potoce?
Předem díky. :-)

Ano dá se hledat i v potoce,voda se nesmí akorát dostat na jednotku ;-)

Co kdybych zajel? Na výlet?

Chlapy zdravím prosím vás jaký je rozdíl v cívkách 30x25cm 2D H.0.T. a S.E.F 30x25cm?

Zdravím,mám dotaz.O kolik naroste dosah ultimate o pro ti koncetrice? ;-)

Jsou na to různý empiricky, ale subjektivně odvozený hypotézy. Všechno má svý meze, to určitě. Příklad: Na jedena půl voltu, například, pódiovej koncák heavymetalu moc kulit vlny do bránice nebude, ale piezzo samograjka bude sípat něžnej romantickej popík ve stanu jak vo život.
Když tedy na Silveru uMax, tak mě se nejvíc líběj klasický SEFky 12x10. Jak řikám. Empiricky jo, to je platný, ale subjektivně, takže platný jen limitně a relativně. Líp to asi ani říct nejde.
Ne, nedělám si legraci, snažím se o poctivej přístup.

Cafte, to nemyslite vazne, chystam sa zakupit Tesoro Silver uMAX a teraz pozeram, ze zo dna na den zdrazel z 255eur na 291eur. To je dost velky rozdiel, nezda sa vam?

Zkus to vysvetlit CNB, propad koruny vuci dolaru se proste na zbozi ze zahranici nutne musel podepsal...

Jo,jo je třeba poděkovat Singerovi ..... :-(

To docela čumim že tady někdo čte radikální současný filosofy jako je Peter Singer. Ale to asi nebude ten problém. :-)

Forex je neomylný, myslím,že brzy na grafu USD -Euro nastane korekce a Euro se posune na sever,jenže my z toho budeme kvůli Singerovi mít kulový. Slováci se budou usmívat.

Singer naučí lidi kupovat drahou elektroniku. :-D :-D :-D

Uprage Tesora - zakoupna zánovní sonda S.E.F ULTIMATE 33cm

stavyp tak pak se pochlub,taky přemýšlím o upgradu 8-)

Nějak mi ta sonda nesedla tak jsem přesedlal na SEF 30x25 tak jsem zvědav. Na podzim jsem zakoupil malou SEFku 20x15 a jsem spokojen. :-)

ta sefka je dobrá,jsem ji chodil a pohoda ;-)

Ahoj, mám ho od vánoc a jsem s ním moc spokojený. Myslím že poměr kvalita/cena je super. Chtěl bych koupit novou sondu. Momentálně mám koncetrickou 23x20.Mohli by jste mi poradit jaká sonda pro silvera je nejlepší na mince?
Předem díky :)

Sonda S.E.F 30x25cm pro řadu detektorů Tesoro uMAX

Ahoj, sorry jestli se to tady už řešilo ale jak si poradí tahle Sonda S.E.F ULTIMATE 33cm s drobnými mincemi ? Mám koncetrickou 23x20 a chtěl bych se posunout v hloubce i pokrytí. Nebudu s ultimatekou přecházet třeba drobné stříbňáčky?
Předem díky :)

Velice dobře, jedna z nejlepších a nejuniversálnějších cívek na trhu. Nepřijdeš ani o tu nejmenší droboť a oproti koncentrice posun opravdu velký. ;-)

Díky za rychlou odpověď tak pokud byste pánové někdo prodávali Sondu S.E.F ULTIMATE 33cm tak prosím dejte vědět na olsina.j@seznam.cz
Předem díky :)

Zdravím,
osobně neprodávám, ale našel jsem inzerát :
http://elektro.bazos.cz/inzerat/56520329/Sonda-pro-detektory-kovu-TESORO-Ultimate-33-cm.php

Mam otazku je nejaka lepsi civka na silvra co se dosahu tyce nez hotka co byla v setu special edition tady v e shopu??? o:-)

Mužeš se podívat na sondy jako je 38x30 SEF od Detechu ;-)

Dekuju za tip..elmara=clovek na svem miste:-)

Nabízím k prodeji sondu S.E.F.ULTIMATE 33cm pro Tesoro silver u Max,atd.Cena 2000 kč. ;-)

Chtel bych se zeptat jestli mate v shopu gumove prevlecky na packy na tesora :-D aby se mi tam nedostavala hlina a neprestali fungovat :-D diky za odpoved. :-D

Ahoj Elmaro, po 7 letech s původní koncentrickou cívkou 23x20, se kterou jsem jinak spokojený, bych šel rád do nové cívky. Zaujala mě cívka NEL Tornado 33x30. Byl by tam nárůst dosahu o nějaký ten centimetr? Bral bych ji na naše podhorské louky a pole, kde není tolik bordelu. Jinak na zamořená místa bych asi nechal koncentriku. Díky za odpověď. ;-)

Osobně bych volil mezi originální Tesoro RDS, Detech Ultimate a právě Nel Tornado. Výsledky budou podobné a posun oproti starší koncentrice značný :-)

Super. Díky za odpověď. Půjdu asi do toho NELu. ;-)

Super. Díky za odpověď. Půjdu asi do toho NELu. ;-)

Ahoj nemá někdo na uMAXe sondu detech ultimate na prodej?

Ahoj všem, měl jsem vybranou novou sondu NEL Tornádo na mého Silvera, ale naskytla se možnost koupit jetou koncentriku Tesoro 30x25. Hold když je možnost ušetřit... Ted mám koncentriku 23x20. Bude tam nějaký posun s větší koncentrickou sondou? :-O

Na Silverovi jsem na doporučení od Elmary přikoupil SEFku 30 x 25 - brutáolní posun oproti základní koncentrice, SEFka je stabilní, super,

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru