Detektor kovů Tesoro Silver uMAX

Nový detektor kovů Silver µMax, vybavený technologii Max Boost a díky ní disponuje zvýšeným dosahem než předchozí typy. Je tak velmi dobrou alternativou k mnoha digitálním detektorům, které se pohybují ve třídě do 10.000 Kč.

Návod pro detektor kovů TesoroSilver µMax: Návod TesoroSilver µMax

Detektor se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.8.2010 10:39

Zdar lovci, mám k mání Silvera uMax, 4 roky starého (již po záruce), v plně funkčním stavu - s krytkou na přepínači allmet/disc, osazen základní koncentrickou cívkou + k detíku cívka SEF 30 x 25 - ta je rok stará a ještě v záruce. (možno přidat gratis nerez rýč a nabíječku na 9 V baterie). Detík prodávám jelikož jsem přešel na Tejona a silvera přenechal bývalce, kterou to bavilo dva měsíce - super detík pro začátečníka či Vaší drahou polovičku. V případě zájmu mi písněte do zprav. Díky a ať to pípá.

prodam Tesoro silver u max, s hlavicí pro tesoro golden max,už bez záruky...hlavice trochu poškrábaná.plně funkční.Cenu nabídněte,pište do zpráv. :-)

Zdar pánové. Poslední dobou chodím hlavně partnerčina silvera a chtěl bych se zeptat na jeden poznatek. Máte všichni taky tak ostrou diskriminaci? Všiml jsem si, že mi i s potenciometrem discu úplně na minimum klidně odfiltruje kompletní struhu v 15 cm, která leží normálně naplacato, 20 cm dlouhý nůž i hřeb jak hovado. U nože a hřebu budiž. Je to rovné a skoro bez výčněllků, ale ostruha tvoří skoro kruh...Cotes s nastavením lehce pod iron alespoň zaprdí + má displej, takže tam se to dá lépe odhadnout. Abych to se silverem nepřecházel, tak musím chodit v allmealu, což v ne každém lese jde (pletiva, šrapnely, hřebíky ze starých oplocenek). Navíc cokoliv partnerce zazvoní, tak kopu já a to by se v tomhle horku jeden posral :-D Půdu máme takovou žlutku, která je za sucha jak beton co se po vypáčení rozsype na prach. Za mokra je z toho zase takový mazlák. Takže opakuji. Máte někdo také takovou zkušenost?

Zdravím vás pánové.
Již před několika měsíci jsem se stal jedním z vašich členů.
Od přítelkyně jsem dostal dárek Tesoro silver se dvěma tesoro sondami .Po základním seznámením a nachození první 100vky hodin jsem bohužel zjistil že jedna ze sond tesoro 30x25cm 2D H.0.T. vykazuje změny, jakoby ztichla a ztratila hloubku.Hlasitost na jednotce musím vyhulovat čím dál více.Baterie používám nenabijecí,kvalitní.Druhá sonda tesoro 23x20cm koncentrická je oproti H.O.T.ce hlasitá a dosah je vpořádku.
A nyní dotaz na vás..
Byl by někdo z vás ochotný a schopný proměřit obě zmiňované cívky a hodit mi feedback pls?

Díky Laďa.

Zdravím všechny,

celkem mě zaujala myšlenka objevování starých věcí. Pár dní si pročítám forum a zaujal mě inzerát na bazaru: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/85447279/Detektor-kovu-Tesoro-Silver-uMax-Special-Edition.php
Měl bych k němu pár otázek:
Je vhodný pro začátek tento analog? Mám v plánu chodit hlavně do lesů, louky kraje polí a možná nějaké to pole. Nejvíce by mě asi zajímaly mince a WWII (nejvíce asi pak nože, dýky, odznaky).
Je "bezpečné" kupovat DK na bazaru? Na bazaru kupuji hodně kytarového vybavení, ale tam už vím, co a jak si pohlídat. tady nevím.
Je ta cena adekvátní? Nenašel jsem nikde nějaké další info o této Special Edition a nepoznám v čem se liší.
Pokud máte nějaké další podobné návrhy, budu za ně rád. Klidně od Tesoro, pokud by to byla jiná značka, napište jen typ a já se na to třeba podívám a nebudeme to tu více rozebírat, když je to vlákno jen o Tesoro.
Děkuji za každou radu či reakci :-)

Děkuju, dobře, ale co bys poradil do lesa? Co by bylo vhodnější? Ten ovladač hlasitosti mě napadl a budu asi vyčkávat, až se něco zajímavého objeví v inzerci a to pak pořídím, ikdyž je pravda, že se už nemůžu dočkat, až se někam vypravím.

Chybí hodně u tohoto detektoru ovládání hlasitosti? Jak moc reproduktor řve?

Celkem dost řve

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru