Detektor kovů Tesoro Vaquero

Detektor kovů Tesoro Vaquero, je detektor nekomplikovaný, stejně jako řada dalších špičkových detektorů od Tesoro je vybaven diskriminačním obvodem AD 180. Jasná odpověď detektoru, bez prozvuků a falešných signálů.

Návod pro detektor kovů Tesoro Vaquero: Návod Vaquero

Detektor se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.8.2010 11:06

zdravim mels ste nekdo na vaqueru tuhle sondu? Cívka Nel Storm pro Tesoro Delta 36x33 cm jak to slapalo a co znamena Technologie DD Booster (vestavěný pasivní zesilovač signálu).

diky za info
:-)

Zdravím tě jozko2500. Na vaquero ta nelka bude asi dost velké koleso. Je to sonda na větší věci z větší hloubky. Slabší separace, takže do lesa se dá. Používám H.O.T. spider a to už kvůli separaci tu a tam prohazuji za koncentriku 9x8".

Technologie DD Booster mě také zajímá, pokud by byl někdo ochoten vysvětlit polopaticky princip. :-/

Ahoj Vageuro je jednoton jak tejon?

Ano.

Je tu někdo s Vaquerem? Rád bych pokecal ohledně praxe... Jak to tak vidím, vévodí v příspěvcích Tejon, ESII a Silver :-D

Ahoj. Rád se podělím o zkušenosti. Za ta léta co hledám, občas detíky prodam a koupim něco jiného. Jeden z nich už mám dlouho a nemám vůbec touhu se ho zbavovat. Je to právě Vaquero. S velkou cívkou je to super hloubkáč a s malou cívkou zase čmuchadlo. Ahoj IRWING

Zdravim.Pořídil jsem si po vk 30 vaquero.Původně jsem chtěl cibolu, ale nějak se naskytlo tohle.Zatím jsem spokojen.Váha je parádní a fakt žádné prozvuky jak u vk.Jen budu muset ještě něco nachodit než mu úplně porozumim.Hlavně ty větší železa mi dělají problém.Jak je poznáváte vy?

Tak jo, dva úvodní fígle. Že to neni uplně nahoře poznáš.
Zvedáš sondu, a když signál neslábne (na minci, knofl a tak když nejsou uplně skoro na povrchu - by měl) třeba i dvacet čísel nad terénem, i vejš, máš tam železo. (Taky indulonu, tubu, omniu...)
Druhej - pootočíš diskriminátorem skoro naplno, a pořád to tam je, tak to je zase železo (zase se bavíme o cíli v hloubce)
Tohle jsou nejjednodušší fígle.
Dále:
Na DD sondě pokud ji tam máš ještě nehomogenita signálu, na špičce prskne, střed dobrej, pak zase na patě prsk. Tak to je železo. Jedeš skenování nad cílem, a pěkně hledáš ten náprsk. No, a když tak trochu odkopni, kousek, ono se to projasní, to platí obecně.
Takže už čtvrtej trik, seber trochu treshold. Když to je slabý cíl, tak musí být i malý na ploše kde se ozývá, aby to nebylo železo, Jeď pěkně pomalu.
A křižuj, to Ti taky řekne, jaký to je cíl, jak leží, jak je veliký. To ale víš i z VKtřicítky, to je mi jasný. :-)
Další možnosti jsou jít z vytaženýho detektoru na neutrální nebo maličko pozitivní ladění.... možnosti sou. :-) Nebo prostě ubereš citlivost, a to hluboký železo kreslí i na trojku .... Každej si najde ten styl, co mu sedí, ta variabilita detektorů kovů od Tesora je působivá, vyber si co Ti z toho v návycích a praxi sedne nejlíp, a pilnou praxí dopiluješ. :-) Myslim že přidá dobrý tipy i Irwing, jak se tu ukáže.

Možností je spousta :-).Teď si je jen osvojit :-)Aspoň vím jakým směrem se mám ubírat.Chvilku to potrvá než si budu pevnější v kramflecích.Dík za radu :-)

Pořídil jsem si Vaquero asi před týdnem, byl jsem s ním 3x v terénu, takže seznamovací výlety a jsme spokojen, funguje jak jsme si představoval a nikdy bych nevěřil, kolik je v zemi pozůstatků minulosti. Zatím lovím hlavně kolečka, na ně funguje parádně, ale ulovil jsem i 2 štípací klíny na dřevo (hodijou se).

Zdravím,prosím o radu.Neznáte nějaký web,kde se dozvím vic info o tes.vaquero.(testy,názory uživatelů,rady a videa) Díky za odpověd

Každa rada dobra rada chcel bi som poradit ktora z cievok.Nel hunter,mars tiger bude lepšia pre vaguero aleb najnovšia cievka RDS od Tesoro všetkym vopred dakujem.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru