Detektor kovů Whites XLT

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů Whites XLT,

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 18:14

Dobrý den, jsem zde jako nový člen a shání český návod na detektor whites xlt nebo dfx. Děkuji za případnou pomoc.

Návod není problém poslat. Napiš nám na email info@lovecpokladu.cz kam ho chceš poslat.

Má někdo tuto mašinu? 8-) :,-(

Na XLT se Ultimate nedělá.Skoušel jsem na něj dát Sefku ze Spektry a nefachčí ani to.

Na seriu XLT/EAGLE atd robi jeden bulhar maloseriovku DD cievku.Podla videi na youtube
to ide jak vino,ale cena je 150e vratane posty.(100e za cievku+50e DHL)Pripadne keby sme sa spojili viacery cena by mozno bola lepsia.Koncovky sa vsak uz nevyrabaju,tj treba ju preletovat zo starej,alebo inej cievky.Zachvilu dohladam a poslem linky.

http://metaldetecting.eu/index.php?topic=1846.0

Ano mám tento detektor :-) Zatím se sním učím

a co na ni říkáš,je to dobrá mašina,já ji mám už 6 let a pořád funguje super,kdyby jsi měl nějaké dotazy rad klacek vychválím,mimochodem ani nikdy neprodám je to mašina na svojí dobu to nejlepší co bylo.Chtěl jsem si koupit nový od Whites ale bylo mi to rozmluveno že to co mám je ve své podstatě lepší jak Whites novodobá špička,Whites už zase není co bývalo a to jsem ten svůj klacek kupoval přímo u nich a byl jsem na návštěvě ve výrobě v Sweet Home.Jestli si Whites oblíbíš tak asi budeš muset počkat na novou generaci tohoto přístroje.Ještě nevím co zakoupím ale Whites to určitě nebude,co jsem si zjišťoval a bylo mi nabídnuto tak to bude asi Minelab 3030,je to zatím nejlepší mašina,jen aby hledala co geologický ústav ČR potřebuje. :-/

Ja se snim zatim ucim.ale musim rict ze zatim jsem spokojen..tak kde jsem behal s garrettem a nasel jsem par blbustek tak stutim na tom samem miste hned na poprve sem vytahnul plno nasich minci.tak snad chvilku vydrzi.jen se snazimudelat svuj program aby to bylo all metal a byl jako kazdej jinej v tomto modu.aby dindal jen kdyz tam neco bude a ne furt.atd.tak mi tady kolega poslal nejale programy tak budu pachat dokud se nepovede.pouzivam manual z dfx.nekdo rika ze je to stejny a nekdo ze je to uplne odlisne.proto jsem psal po ruznych forech jestli nemaji cz manual na xlt.jinak akorat co mi prijde ze mi jde slabe dysplej ale zadnej contrast sem tam nenasel :-)

Sem sním spokojenej,tolik nalezu co mam za 14 dní na tom samem místě co jsem behal z garretem se to nedá srovnávat,jenom se ted snažím udělat program all metal kde to bude reagovat normalně jako jine detektory v all metalu,už tam něco kutím dostal jsem tady od kolegy plno programu tak zkouším,jinak detektor super,baterka perf.výdrž.akorát ho mohli udělat lehčí ale nato jsem si už zvykl :-)jinak já chtěl koupit vx3 whites ale ta mi utekla a některý prodejci mi poradily že je to vesměs stejný že když vemu xltřko že ušetřím.a schodou okolností se jedno xltčko na prodej objevilo umě ve městě tak sem to měl i z dovozem aukázáním :-)

To Redytc a Cuch: Chlapci, nechcete se sejít někde u piva a vyříkat si to z očí do očí? Myslím, že Vaše osobní rozepře sem opravdu nepatří. Mažu to hned, nikdo a ani my se do toho nebudeme a nechceme plést, jsou to Vaše problémy a nechtějte po nás ostatních abysme Vás soudili. Takže chladnou hlavu, když nejde o život tak jde o h...o ;-) Tacud

Děkuji

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru