detektor zero

Zdravím,chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s výměnou baterií u zera a to z dobíjecích 1,2v 1000mah za klasické alkalické 1,5v.
Mám dobíjecí k.o tak bych chtěl zkusit alkalické ale bojím se abych to neodpalil rozíl je 3v....puvodně10*1,2v-12v a alkalické10*1,5v-15v.díky za rady..Pavel :-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil Smeky 26.6.2016 10:14

Baterky nikdy neodejdou naráz bude špatná jedna nebo dvě nabij je každou zvlášť ,nech do druhýho dne ať ta špatná ztratí kapacitu vem zkoušečku se žárovkou (zátěž) no a ta která sotva svítí je v pr.... oproti ostatním co svítí skoro stejně jebni tam s podobnou kapacitou novou a máš na nějaké čas klid. :-P

Ono je to trošku jinak.I ty nabíjecí 1.2V mají ve skutečnosti víc.Nabitej akupak má asi 15.5V a ne 12V.V detektoru je stabilizátor a ten propouští jen potřebné množství,řekněme 8V,které detektor potřebuje k provozu.
Já mám třeba v paku 4 x 4.2V Li-on,což dá skoro 17V a detík to zvládá bez problému.S 10x 1.5V alkaliky nemusíš mít žádnej strach,výrobce s tím počítá.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru