Detektory kovů Mars

Vlákno pro všechny uživatele detektorů kovů Mars

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 26.8.2020 15:54

ahoj, mám ho doma, zatím jsem trochu rozčarovaný, možná že je u nás dost mokro, čekám taky na další hodnocení

foky59 : V čem máš s Gaussem problém?

zatím jsem byl jen mokré louky a tam mám problém s odladěním země, musím citlivost pod 30 frekvenci L3 jinak je to nestabilní, a taky ergonomicky mě nesedí, při max roztažení je to velká páka ale možná s tím jen blbě máchám, a té diskriminaci taky moc nerozumím, není to pro takového začátečníka jako já

To je škoda , jinak chodí pěkně. Zem se dá odladit v automódu.Ty různé frekvence se i trochu různě chovají. Ale když dáš L3 a norm a cL tak by měl být ten detík při správném odladění země a citlivosti do 35 docela klidný.. ;-) Já bych mu dal ještě šanci..

Ahoj, budou k sehnání i jiné sondy, např. sniper?

Ahoj zatím nevím , já mám v setu tu 7" a ta je šikovná ;-)

Ahoj, prosím tě v té verzi Pro, je ta cívka Seven 7" a Discovery 13". Doporučil jsem tenhle set bráchovi, ale až pak jsem si uvědomil jestli by nebyla lepší verze s tou cívkou Tiger 13"x10". Co si o tom myslíš ty? Děkuji za rady a odpověď.

Ten set je určitě výhodnější ;-) Dvě sondy a navíc dohledávačka ..

Já jsem si posunul rukojeť níže tím,pádem se to lépe drží a páka je v pohodě.Je lehký.Ale je fakt že to s tou cívkou není na velký máchání :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru