Detektory kovů Mars

Vlákno pro všechny uživatele detektorů kovů Mars

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 26.8.2020 15:54

Ahoj, na stránkách výrobce se objevil problem s praskajícími ,,uši´´ na civkách.. Je to prý způsobeno těsnícími kroužky mezi tyčí a cívkou. Plastové materialy mezi sebou reagují a narušují plastové držáky na cívce. Výrobce dodává nové těsnení bilé které je v pořádku. Dá se někde sehnat?

čus,já ho mám krátce takže zatím v pohodě.Ale stalo se mi že:když ty podložky nejsou v těch vnitřních zářezech přesně, tak to nejde do cívky a musím pootočit podložkou.Možná kdybych to tam rval v nějakým mrazu tak to lupne.No zatim moc nahadních dílu asi kvuli covidu mít nebudeme a budeme muset vyčkat.

Pokud má někdo zájem, mohu ukázat pár foto, jak to vypadá s tím praskáním.

Můžu všem poradit, ať vyhodí ty gumičky, jestli už není pozdě. Opravdu je to v prdeli a zničí se ouška cívek

A co tam mám dát místo těch gumiček,je nějaká shoda s jinými kroužky pro jiný typ detektoru které se dají objednat.

Ahoj pošli foto.

Kam, jsem fotky dávat nejdou.. Máš mesenger?

Čus pošli mi to na hopskirk@gmail.com .Messenger nemám :-(

Máš to tam

Dík akorát já si zrovna změnil email😀,prosím pošli mi to na hopskirk@pm.me .Byl bys hodnej.Dik

Jj pošlu


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru