Detektor kovů Minelab Go-Find 20

Vlákno pro uživatele detektorů kovů Minelab řady Go-Find

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 24.6.2015 13:39

Tak jsme s klukama otestovaly tu 40 zatím krátce (žraly muchy a bolely je nožičky)Ten plast trochu pruží a zvláštně se to kroutí v ruce na funkci to nemá vliv hledá to,pípá to,je to lehký,skladný a dobře se to nastaví svišťovi dle postavičky.Po pár železech nás vyhnal deštík.Příště dám trochu srovnání a hloubku jak něco vykopeme. ;-)

Mame doma 60_tku a nemilo ma prekvapila rychlost odozvy. Mlady nemoze nic dohladat,lebo detektor da signal az po "funuse". Mame vadny kus alebo je ten detektor naozaj tak zufalo pomaly?
:-(

Oproti GM zeru 30 asi pomalejší bude v týdnu to jdem otestovat víc tak dám vědět a pošlu i foto.

Tak jsme ráno vyrazily na posečenou lucerku s 40 a příjemně mě překvapila, pěkně se zaměřovalo a dobře hledalo.Při pomalejším tempu pěkně hlásí přímo nad cílem i hloubka na vlhké hlíně starý visací zámek 30cm hluboko.U mě dobrý. ;-)

Nějaké názory a zkušenosti s Minelab Go Find 20? :-)

Mal som v rukách na chvíľku všetky a sklamanie.Priznám sa že som čakal viac.Pomalší ako stare acečko,ked mávneš švihneš trocha viac tak to pípne pol metra za nalezom.Pôvodne som nad nim rozmyšľal ako skladný detektor čo budem nosiť len tak na prieskum a hodeny v aute ale nie.Pre deti na pláže sa to hodí ale nič vázne to neni,keby rýchlosť odozvy ale keby bolo keby..

No tak ta rychlost odezvy je u minelabu bohužel pověstná. Kromě ctx jsem měl v ruce všechny minelaby a je to pro mě katastrofa. Zastánci asi namítnou, že se nemá s detektorem lítat jako s urvaným vagónem, ale co je moc, to je moc. Za mě nebrat ani náhodou.

To clansman: katastrofa je když se napíše taková věc. Rychlost odezvy se nerovná rychlosti obnovy po přijet cíle. Proto pokud nastavíš E-Traca nebo CTX do longu a conduktivity, máš nejlepší separační detektory na trhu. Ověřit to jde snadno, stačí si vzít pár želízek a mince a prostě přejíždět.
Levné číslicové detektory jsou na tm v tom směru všechny v podstatě stejně. Ani jeden co jich je na trhu se nijak moc neliší. Tedy některé opravdu pípají rychle..... ale pokud se přejede nad železem a pak se snažíš chytnout barvu..... prostě slabé.
Tudíž jelikož to máš docela blízko, udělej se výlet prvního do Uherskho brodu a řada kluků co Minelaby choddí roky ti ukáže co všechno je v praxi možné. Bude super když si přivezeš svůj detektor, ať už je to cokoli a sám si výsledky porovnáš :-)

Ahoj Marku, že já se nechal zas po delší době vyprovokovat k nějaké reakci, to mi mohlo být jasné, že dostanu přes prsty :-) Ne, dělám si srandu. Na mě jsou prostě minelaby pomalé, nebaví mě plahočit se po poli jak 80 letá stařena, i když bych toho určitě našel mnohem víc. S tou separací se s Tebou vůbec nepřu, tu já přece nijak nezpochybňoval. Do toho Brodu to fakt nemám daleko (117 km) ale bohužel se nezúčastním, jelikož budu někde úúúúúplně jinde.
Tak ať se daří a hezký zbytek léta ;-)

To clansman: sorry snažím se jenom vyvrátit tvoje z mého pohledu nepravdivé tvrzení a to pokud možno tak aby jsi si na to přišel sám. To znamená, že si ten detektor vezmeš do ruky, něěkdo ti ukáže jak na to a ty to otestuješ. O nic jiného nejde. To že něco rychle pípá, neříká o skutečných separačních vlastnostech vůbec nic. :-)

Právě jsem dnes 4 hodiny maturoval s CTX v lese a dařilo se.Pak mě kluci večer vytáhly na záhumenku s Go 40. a je fakt že musím mavat uplně jinak(plynuleji a pomaleji),ale zase jsme ty al trhačky našly mezi spoustou spoustou železa.podstata věci ja asi ta malá civka a ještě není 2d ale když si na to člověk zvykne hledá se stím docela přesně.

Dá se použít cívka nebo řídící jednotka z 60 na tělo 20? Něco jsem zaslechl, že si to lze dokoupit a vyměnit.

Tak sem se stal také majitelem 20tky a odezva je příšerná, je tu někdo kdo s ním hledá ? Je sice vidět že je celý plastový, tudíž různě vrže atd. Detík mě kladně překvapil že bere celkem hluboko i malé předměty v poměru cena/výkon. Bohužel mám problém pokud si nastavím sensitivu na 3tí nejvyšší stupen, tak mám mnoho falešných signálů a pípá mi skoro pořád, někdy se mi i podařilo něco kopnout, pokud snížím senzitivu na 2 stupeň tak detektor nejde moc do hloubky. Byl bych moc rád kdyby mi někdo kdo tento detektor má poradil jak na něj :-) ještě mě zaujala možnost výměny cívky, dělal to někdo už ?

Ja vim ze to neni zadny zazrak, mam to pouze na chozeni cca 5 hodin mesicne, vyhovuje mi skladnost detektoru a hlavne sem ho mel za dobrou cenu. Takze spise hledam nejake informace jestli ma cenu menit civku ci ne.

Takze si odpovim sam, na 20tce civka standartnim zpusobem vymenit nejde-nema konektor. Bohuzel to sem zjistil az kdyz sem mel sehnanou civku doma....co sem patral tak 40tka by uz konektor mela mit

Pánové..tak snad Go Find 20 si nebude kupovat dospělý hledač... ;-) Pro děcko na naučení ideální, zkoušel jsem ho a 2 halíř RU mi vytáhl, takže něco vidí... 8-) Ale pro dospělého??

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky