Detektory kovů Teknetics

Vlákno pro uživatele detektorů kovů Teknetics

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.11.2015 16:09

Čau lovci,
mám Eurotek pro DD. Když dám novou baterku a jedu pinpointem na cíl, tak se detík šlusne a vypne. Máte někdo takovou zkušenost? Tušíte, co to může způsobovat, nebo jak to opravit? Celkově mi pinpoint připadá jako nejslabší článek tohodle detektoru. Vypínač pinpointu zřejmě odchází dost brzo... :-/

Jsou dvě možnosti. 1. Je vadné tlačítko, zkrat po sepnutí vypne procesor. 2. Je vadná baterie. U detektorů First Texas je třeba používat pouze kvalitní 9V baterky. Při zvednutí odběru (největší je právě když zmáčkneš pinpoint) to měkký zdroj nedá a detektro se vypne.

Děkuji, v takovým případě to bude tlačítkem. S baterkama mám téměř opačnou zkušenost. Pokud dám novou vartu nebo phillips, tak se detík vždy při dohledávce vypne. Pokud dám napůl vybitou baterku, nebo klasickou bateriu od vietnamce, tak šlape jak má.

Záleží cco tam za baterie dáváte. Obecně jsou ale všechny baterie nakopené na tržnicích, benzinkách atd. dost problém a snad nejčastější důvod toho proč hledač volá že je něco špatně.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru