Dohledávací detektory kovů

Vlákno pro všechny uživatele dohledávaček a obecně veškerých přístrojů pro snadnější lokalizaci nalezeného předmětu.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 30.12.2014 11:33

Jaké dohledávačky používáte a jaké s ními máte zkušenosti?

Nokta a jen ty nejlepší, bez ní už ani ránu :-D ;-)

Máte někdo dohledávačku WHITE´S BULLSEYE TRX?
Jak jste s ní spokojeni? :-)

Nemůžu si na ni ani v nejmenším stěžovat. Naopak. :-)

Já mám Garretta a taky spokojenost.
Ale když jsem viděl dosahy TRX, tak mě to trochu nahlodalo .... ;-)
Má to určitě něco, co Ti vadí. Nebo ne? :-)

Já mám Garretta a taky spokojenost.
Ale když jsem viděl dosahy TRX, tak mě to trochu nahlodalo .... ;-)
Má to určitě něco, co Ti vadí. Nebo ne? :-)

Já osobně bych uvítal, kdyby šla zapnout i vypnout bez zvukových efektů, jen zavibrováním. Mám rád v lese ticho. Ale ona pípá a pípá :-). Při hledání samozřejmě jde nastavit jen vibrace, ale u toho zapnutí a vypnutí mě ten zvuk trochu ruší...
Občas při ledání, zvlášť při delším dohledávání, začne vibrovat i při oddálení od místa, kde se nachází ten hledaný předmět, ale stačí jednou krátce stisknout a je zpátky v pořádku. Ale popravdě, nic, co by mi na ní vyloženě vadilo, nebo co bych považoval za nějaké velké mínus, jsem nenašel... ;-)

To pípnutí u Garretta mi taky vadí a proto při zapínání dávám palec na repráček a je klid.
Ještě dotaz, jak dlouho trvá, než naběhne do pohotovostního stavu. Já vyměnil Minelab za Garretta právě kvůli rychlosti.
Dík :-)

co myslíš - pohotovostní stav? klečím u místa nálezu, vytáhnu ji z kapsy, zapnu a dohledávám, na nic nečekám. Dohledám, vypnu dám do kapsy a jdu dál... :-)

Přesně to myslim - zmáčkout, pípnout a hledat. Nečekat, až bůhvíkolikrát pípne a kdoví co eště.
Není čas ztrácet čas. ;-)
Co rušení detektoru a výdrž baterií?

Zdravim vas,maly dotaz pro lovce.
Jake minimalni napeti by mela mit u detektoru 9V baterie ? Ptam se, zda se vyplati koupit nabijeci baterii, kdyz co jsem se dival , tak nabijeci baterie maji jen 150-200mAh, tzn cca 1/5 normalnich.
Je zde nejak limit ?

E-trac o ní neví, navíc když zapínám dohledávačku, leží už detektor stranou. Baterie jsem letos měnil jednou, mám ji od dubna / května (nevím přesně). Dovnitř můžeš dát 2xAA, nebo 1x 9V. Já jedu na 2xAA.

Vyčerpávající, nastal čas na změnu.
Díkes ;-)

NZ. Snad Ti bude sloužit tak dobře, jako mě. ;-)

Měl sem Garretta a pořídil TRX..Už mám zase Garretta..TRX má nějaké mouchy jake že ti bere jen přední část dohledávačky (někomu to neva ale mě va) Baterky jsou větší žrouti než Garrett ale to bych přežil..Led je bludička..To rozlaďování mě často žralo.Na zapnutí je rychlejší Garrett a někdy sem musel u TRX čekat i delší čas než došel potvrzovací tón..Bedlos TRX jde do světa tak když budeš chtít tak ti ho klidně do Bolky hodím až pojedu kolem..

Tak je pro tebe TRX dělaný..Je to dobrá dohledávačka jen mě ten mrtvej bod vadí..Dá větší čas něco najít..

Ahoj. Teď uvažuju o koupi nové dohledávačky. Můj favorit je zatím Nokta, ale sem přístupen všem radám a zkušenostím. Díky ;-)

To:janek86.Mám pinpointer nokta(novou verzi),s tlačítkam místo šoupěte a jsem s ní velmi spokojen.Dosah a funkčnost je velmi dobrá.Poměr,cena - výkon je na velmi dobré úrovni.Směle může konkurovat i dražším dohledávačkám.

Naprostý souhlas ;-)

Ona taky dost směle konkuruje. Pokud bych vzal posleních 4 nebo 5 měsíců tak je suvereně nejprodávanější. ;-)

Ahoj , uvažuji o zakoupení dohledavačky Nokta Pointer nebo Nokta RS Pointer New, která je lepší?

Lepší je nová Nokta Pointer a to po všech stránkách ;-)

Děkuji za info

Dobrý den a co Minelab PRO-FIND 35 jaká je ?

Dobrých dohledávaček je dnes opravdu hodně. Já jako nejlepší dvě na trhu hodnotím Minelab Pro Find 35 a Fisher F Pulse. Obě jsou skvělé a obě mají svoje klady a zápory. Když bych shrnul ty největší, Pro Find nejlépe čte vzdálenost k předmětu a je opravdu jednoduchý, Fiša je o chlub hlubší. Za mě mě jsou srovnatelné. Jelikož ale chodím Equinoxe je pro mě Profind jasná volba a to především proto že Fíša se s EQ ruší ;-)

Děkuji moc za odpověď já si budu kupovat Equinoxe 800 tak k tomu Dohledávací detektor kovů Minelab PRO-FIND 35

Tam je to pak jasný. S F-Pulse by to bylo špatně ;-)

Nokta je to nejprodávanější dohledávačka, ale já zůstávám věrný Minelabu :-) U Nokty mi chybí možnost vibrací a pípání najednou, pak Minelab píská o pomoc když ho ztratíš, co se mi stává max 2-3 za hledání a dobře se mi s ním kope v zemi (ale to se samozřejmě nesmí) :-D

Bych doporučil koupit si hledačku na dohledávačku o:-) ;-)

jeden konec káblu od telefonu na dohledávačce druhý s karabinou na opasek a nemůžeš ji stratit :-D

u nokty jaksi nedomysleli jak to uchytit, takže jedině přilepit na tělo.. :-/

Ztratit je totiž možný uplně všecko. :-)

Máš recht, v mým případě to platí tuplovaně.. už jsem se dokázal vrátit i bez fiskarsky :-D

jsem to řešil přesně jak mexitaz,na kroucenej drát z telefóního sluchátka jsem z obou konců nalisoval očka,jedno jsem přidělal na dohledávačku,lepící čtvereček s očkem jsem koupil(toto máme v práci),nalepil,omotal elektrikářskou páskou a do druhého očka jsem dal karabinku a na poutko u kalhot přidělal. jinak to řešit nejde,jsem si lámal hlavu celkem dlouho :-D tento forychtung mi ji už párkrát zachránil ;-)

Já jsem koupil navíjecí ocelové lanko, to se dá chytit na pásek , nebo na kapsu.. má to myslím metr.. na pinpointer jsem to taky musel přidělat lepící páskou. Akorát se časem teda ochcodilo až prdlo ale jinak to bylo dobrý, nic nikde neviselo a na dohledání ta délka byla akorát. Prý maj něco v rybářských potřebách, já jsem to objednával z Číny :D Takový ukrajinci to maj vychytaný hned u prvního modelu , nokta je trochu zabržděna v tom pokroku či co . ;-)

kuken sie--http://www.reklamni-predmety-darky.cz/p/62237/drzak-na-permanentku-stribrny

nebo použít toto :-D

To sem taky čekoval ale to asi hned prdne .. :-( Tady maj nějaký jojo is měřítkem zrovna ;-) jen s tou cenou kdyby to tady všichni nepřeháněli.. :-( http://www.obchod-rybareni.cz/jojo-paskove-greys-tool-tape-retractor-18120

no na minilabce taky nic ale stačí kousek plastu s očkem omotat izolačkou a pohoda ;-) funguje to

jo to určitě, já první minelabku taky ztratil a tak tu druhou mám holt pojištěnou tím káblem ;-)

To:bade mně teď tohle začal dělat minelab a píská ti občas i při jen sebemenším kontaktu s půdou?Já párkrát vypnu zapnu a zas to chvíli šlape....

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru